Prawdziwy mężczyzna - po czym go poznasz ?

W Trynidadzie i Tobago w pewien miły piątek 19 listopada 1999 r. przemówienie ważnej kobiety dało początek Dniu Mężczyzn. W Polsce obchodzi się to święto dzisiaj, choć bez przekonania i w formie szczątkowej. To chyba dlatego, że wiele pań tak naprawdę nie potrafi namierzyć prawdziwego mężczyzny lub choćby jego namiastki. Poniżej krótki poradnik jak zlokalizować mężczyznę, zanim jego dzień się skończy.

 

Oto klasyczny samiec w swym ulubionym stroju. Warto zaznaczyć, że strój jest zarówno ubiorem dziennym, jak i wieczorowym. Jeśli któraś z pań ma w mieszkaniu taki egzemplarz, w tej lub podobnej pozie - może śmiało podejść i złożyć mu życzenia z okazji Dnia Mężczyzny. Uwaga ! Nie karmić - samiec może być agresywny.

 

 

Jeśli nie jesteś pewna, czy mężczyzna w danym domu w ogóle mieszka, poszukaj widoku z powyższej fotki - to typowa "szafa - garderoba" prawdziwego mężczyzny. Warto wspomnieć, że "szafa" jest również miejscem wypoczynku samca.

 

 

Spotkałaś mężczyznę, czas na rozmowę. Konwersacja może należeć do bardzo przyjemnych. Jednak wzrok samca będzie mimowolnie błądził po twoim ciele, zastygając w miejscach mających dla płci męskiej szczególne znaczenie. Na zdjęciu, Aga i Jarek prezentują przykładową wymianę zdań z fiksującym wzrokiem Jarka jako modelowego samca. To dobry moment, aby przerwać rozmowę słowami: "O, a tak a propos naszej miłej rozmowy, wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mężczyzny."

 

 

Przypuśćmy, że jednak nie spotkałaś mężczyzny, nie było okazji pogadać, ani nie znalazłaś wspomnianej "szafy". Pozostaje odnaleźć kuchnię i zlew. Jeśli zlew wygląda tak jak ten na zdjęciu - bądź pewna - typowy samiec jest w tym domu. Niepozmywane naczynia to jego znak rozpoznawczy i sygnał dla innych samców. Pozostaje czekać, aż wejdzie do domu, złożyć mu życzenia i poprosić o pozmywanie naczyń.

 

Wnioski z tej krótkiej instrukcji nasuwają się same. O panach nie można zapomnieć, tyle znaków zostawiają wokół siebie. Niektóre panie chyba nie do końca będą chciały znaleźć mężczyznę i złożyć mu życzenia z okazji jego dnia. Leniwy, nie do końca zadbany bałaganiarz - któż takiemu chce czegokolwiek życzyć ? Ale wierzcie mi, Drogie Czytelniczki, są sprawy, których nie oddadzą fotografie, a także takie, których na fotografiach umieszczać nie wypada, a w których bez mężczyzny ani rusz. Sprawdźcie same. Najpierw za pomocą konwersacji :).  Panowie - tym razem NASZE ZDROWIE ! Najlepszego życzy - przeciętny samiec.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!