Tydzień kobiet w Radiu Złote Przeboje! [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Redakcja
02.03.2018 06:00
Tydzień Kobiet w Radiu Złote Przeboje

Tydzień Kobiet w Radiu Złote Przeboje (Konkurs)

8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. My postanowiliśmy celebrować to wyjątkowe święto przez cały tydzień! Z tej okazji szukamy najlepszych kobiet na świecie.

Zgłoś kobietę swojego życia, a może właśnie ją nagrodzimy kartą podarunkową do perfumerii Douglas o wartości 200 złotych oraz zaproszeniem na film "Kobieta Sukcesu" w kinach Helios.

Napisz do nas na adres kobieta@zloteprzeboje.pl

Twoje imię

Twój numer telefonu

Numer Telefonu do kobiety, którą chcesz wyróżnić

Kobieta mojego życia to...

ponieważ...

REGULAMIN

Nowy film "Kobieta Sukcesu"

Główną bohaterką jest Mańka (Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę (Julia Wieniawa), młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie - za sprawą psa i przypadku - wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów! Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na coś nowego?

.
materiały prasowe dystrybutora Next Film

.
materiały prasowe dystrybutora Next Film

'Kobieta Sukcesu'
materiały prasowe

Komentarze (3)
Zaloguj się
 • Krzysztof Warda

  0

  Kamil Baleja prowadzi świetnie poranny program, ale do konkursów to się nie nadaje. Gdyby chociaż prowadził konkurs między 6 a 9, ale na pewno nie między 9 a 10.
  Pozdrawiam

 • Krzysztof Warda

  Oceniono 2 razy 0

  Jakie to szczęście że tego konkursu nie będzie prowadził Baleja. Każdy inny niech prowadzi konkursy, tylko broń boże nie on! Kamil Baleja kompletnie się do tego nie nadaje, zadaje głupie pytania słuchaczom, przeciąga, marnuje czas antenowy. Nigdy więcej konkursów z jego udziałem!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!