Tydzień kobiet w Radiu Złote Przeboje! [KONKURS ZAKOŃCZONY]

8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. My postanowiliśmy celebrować to wyjątkowe święto przez cały tydzień! Z tej okazji szukamy najlepszych kobiet na świecie.

Zgłoś kobietę swojego życia, a może właśnie ją nagrodzimy kartą podarunkową do perfumerii Douglas o wartości 200 złotych oraz zaproszeniem na film "Kobieta Sukcesu" w kinach Helios.

Napisz do nas na adres kobieta@zloteprzeboje.pl

Twoje imię

Twój numer telefonu

Numer Telefonu do kobiety, którą chcesz wyróżnić

Kobieta mojego życia to...

ponieważ...

REGULAMIN

Nowy film "Kobieta Sukcesu"

Główną bohaterką jest Mańka (Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę (Julia Wieniawa), młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie - za sprawą psa i przypadku - wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów! Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na coś nowego?

.
materiały prasowe dystrybutora Next Film

.
materiały prasowe dystrybutora Next Film

'Kobieta Sukcesu'
materiały prasowe

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!