Rodzinna imprezka na koncercie The Kelly Family! [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Redakcja
09.03.2018 11:26
The Kelly Family

The Kelly Family (mat. prasowe)

Kochasz The Kelly Family i lata 90.? Weź udział w naszym konkursie i zgarnij podwójne zaproszenia na koncert tej kultowej rodzinki!

Napisz do nas na adres konkurs@zloteprzeboje.pl: 

Za co kochasz Kelly Familly? 

Nie zapomnij dopisać swojego imienia i numeru telefonu!

Osoby, które wykażą się największą kreatywnością, wezmą udział w naszym quizie z lat 90. i zawalczą o podwójne zaproszenia na jeden z koncertów!

Gdańsk/Sopot Ergo Arena 6 kwietnia 2018 

Łódź Atlas Arena 7 kwietnia 2018

Kraków Tauron Arena 8 kwietnia 2018 

The Kelly Family to jedna z najsłynniejszych rodzin świata, która w latach 90. biła wszelkie rekordy - 20 milionów sprzedanych krążków, kilkadziesiąt złotych i platynowych płyt i ponad 50 najważniejszych nagród muzycznych. Podczas koncertu nie zabraknie najsłynniejszych piosenek, takich jak: "An Angel" czy "I can't help myself" oraz nowych kompozycji z wydanej w marcu tego roku płyty "We Got Love". Będzie to muzyczną podróżą przez 40 lat historii zespołu, który dzięki swojej autentyczności i pozytywnej energii zamienia swoje występy w ekstremalnie przeżycie.  


REGULAMIN

Więcej o:
Komentarze (3)
Zaloguj się
  • Krzysztof Warda

    Oceniono 1 raz 1

    Fajnie by było usłyszeć na antenie Radia Złote Przeboje balladę "An Angel". Tego nigdy nie puszczaliście, więc czas najwyższy to zrobić:)

  • Krzysztof Warda

    Oceniono 1 raz 1

    Fajnie by było usłyszeć na antenie Radia Złote Przeboje balladę "An Angel". Tego nigdy nie puszczaliście, więc może czas najwyższy to zrobić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!