Scena w Myślęcinku już prawie gotowa!

Trwają przygotowania do sobotniego ARTPOP Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2011. W Myślęcinku sztab ludzi stawia ogromną scenę i dwa boczne ekrany.

 

Jak mówi Ewelina Kryskak ze Snap Agency, organizatora festiwalu:

 

 

Budujemy jedną z największych scen festiwalowych w Polsce. Będzie miała wmontowany specjalny podnośnik na życzenie Grace Jones - naszej głównej gwiazdy, a także windę. Montowane jest też potężne nagłośnienie i dwa ekrany, które staną po obu stronach sceny.

 

Prace związane z budową estrady, stawianiem ogrodzenia, montażem nagłośnienia i oświetlenia mają zakończyć się w piątek. Tego dnia zaplanowano generalne próby artystów, którzy wystąpią na Bydgoskiej scenie.

 

Władze parku przygotowały kilkaset miejsc parkingowych dla tych, którzy przyjadą na imprezę własnym samochodem. - Zostaną wyznaczone na trawniku od ul. Rekreacyjnej, wzdłuż Gdańskiej, aż do miejsca, gdzie znajduje się przystanek autobusowy - informuje Sandra Federowicz z działu promocji w Myślęcinku - za parking trzeba będzie zapłacić 3 złote.

 

Gwiazdą Artpop Festival Złota Przeboje Bydgoszcz 2011 będzie legendarna Grace Jones, symbol muzyki pop, ikona stylu, piosenkarka, modelka i aktorka, wybitna performerka, na której odważnym show wzoruje się m.in. Lady Gaga. Obok niej na scenie pojawią się takie gwiazdy jak: Razorlight, I Blame Coco, Hooverphonic, Ania Dąbrowska, Brodka, Fireinthehole, Hellow Dog, Last Blush, Neo Retros, Öszibarack, Skinny Patrini, Sofa.

 

 

Teatr Polski w Bydgoszczy przygotował specjalny spektakl "Szwoleżerów", o którym więcej pisaliśmy >>TUTAJ<<

 


 

POZNAJ GWIAZDY ARTPOP FESTIVAL >>>>

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!