Cesaria Evora gwiazdą Smooth Festival Złote Przeboje

aga
23.01.2010 06:00

Fot. Mieczyaław Michalak / AG

Pierwsza, lecz z pewnością nie ostatnia gwiazda mającego odbyć się 22 maja Smooth Festival Złote Przeboje.

 

Cesaria Evora to pierwsza potwierdzona gwiazda drugiej edycji Smooth Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2010, który odbędzie się 22 maja.

 

Już po raz drugi wizytówka Bydgoszczy - Wyspa Młyńska - stanie się jednym z najważniejszych kulturalnych punktów na festiwalowej mapie Polski. W przedostatni weekend maja dzięki współpracy władz Bydgoszczy, radia Złote Przeboje oraz firmy SNAP odbędzie się tam Smooth Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2010.

 

Pierwsza potwierdzona gwiazda Smooth Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2010 to "królowa morny", "Cesarzowa Wysp Zielonego Przylądka" - Cesaria Evora.

 

Cesaria Evora to charyzmatyczna osobowość, magnetyzujący głos i zdobywczyni m.in: jednej z najważniejszych nagród przemysłu muzycznego na świecie Grammy Awards w kategorii world music. Nie bez powodu nazywana jest "bosonogą divą" z wysp Zielonego Przylądka. Jej piosenki zdobyły uznanie krytyków na całym świecie, stworzyły markę. W ubiegłym roku artystka wydała znakomity krążek "Nha Sentimento" - album łączący zarówno poważne, jak i lżejsze dla ucha tony. Tworzą go przede wszystkim utwory z gatunku coladera, nie zabrakło jednak tak charakterystycznej dla Cesarii morny.

 

Bilety na Smooth Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2010 można już kupić za pośrednictwem portalu eventim.pl oraz ticketpro.pl, a także w sieci salonów Empik.

 

Bilety - 50 zł

Strefa Golden Circle (bezpośrednio przed sceną) - 150 zł

Strefa VIP - 300 zł

Więcej o:
Komentarze (1)
Zaloguj się
  • avatar

    1984

    Oceniono 5 razy 1

    Zapowiada się ciekawie... szkoda że w Bydgoszczy. Chociaż kto wie, jak będzie mnie stać to przyjadę z Lublina i mam nadzieję poznam osobiście moją ulubioną forumowiczkę minkę2 :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!

QUIZY