Kup bilety na ARTPOP Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2011

03.05.2011 13:30
Ruszyła sprzedaż biletów na ARTPOP Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2011!

 

Do pierwszego w Polsce koncertu Amy Winehouse na ARTPOP Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2011 zostały tylko dwa miesiące, ale już dziś możesz kupić swój bilet na najważniejsze wydarzenie muzyczne tego roku. Bilety kupisz w salonach Empik, Saturn i Media Markt oraz na portalach eventim.pl i ticketpro.pl będzie można kupić bilety na festiwal, na którym oprócz Amy Winehouse pojawią się jeszcze inne, wielkie indywidualności sceny muzycznej.

 

 

 

Ceny biletów:
Strefa VIP: 700 zł
Strefa Golden Circle: 300 zł
Strefa A: 200 zł
Strefie B: 130 złBilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. Szczegółowe informacje o ich nabyciu będzie można znaleźć na portalu eventim.pl i ticketpro.pl.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!

QUIZY

  • Kultowe filmy lat 80. [QUIZ]

    Wydaje Ci się, że wiesz wszystko o najpopularniejszych filmach lat 80.? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź swoją wiedzę! (fot. Columbia Pictures/Courtesy Everett Collection/East News)

  • Jak dobrze znasz wieczorynki z lat 80. i 90.?

    Wydaje Ci się, że wiesz wszystko o bohaterach wieczorynek popularnych w latach 80. i 90.? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź swoją wiedzę! (fot. East News)

  • Lata 80., 90. i 00. [QUIZ]

    Na naszej antenie trwa konkurs, w którym możecie wygrać 2000 złotych. Sprawdźcie, z jakimi pytaniami zmagali się w tym tygodniu nasi Słuchacze!