Kup bilety na ARTPOP Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2011

03.05.2011 13:30
Ruszyła sprzedaż biletów na ARTPOP Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2011!

 

Do pierwszego w Polsce koncertu Amy Winehouse na ARTPOP Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2011 zostały tylko dwa miesiące, ale już dziś możesz kupić swój bilet na najważniejsze wydarzenie muzyczne tego roku. Bilety kupisz w salonach Empik, Saturn i Media Markt oraz na portalach eventim.pl i ticketpro.pl będzie można kupić bilety na festiwal, na którym oprócz Amy Winehouse pojawią się jeszcze inne, wielkie indywidualności sceny muzycznej.

 

 

 

Ceny biletów:
Strefa VIP: 700 zł
Strefa Golden Circle: 300 zł
Strefa A: 200 zł
Strefie B: 130 złBilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. Szczegółowe informacje o ich nabyciu będzie można znaleźć na portalu eventim.pl i ticketpro.pl.

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!

QUIZY

  • Jak dobrze znasz piosenki zespołu Feel? [QUIZ]

    Wydaje Ci się, że znasz wszystkie przeboje zespołu Feel na pamięć? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź swoją wiedzę. (fot. Piotr Kamionka/REPORTER/East News)

  • Łączy nas muzyka [QUIZ]

    Sprawdź, z którymi piosenkami mierzyli się nasi Słuchacze w konkursie "Łączy nas muzyka" i przetestuj swoją wiedzę o polskiej muzyce!

  • Jak dobrze znasz zespół T.Love? [QUIZ]

    Wydaje Ci się, że wiesz wszystko o zespole T.Love? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, czy aby na pewno! (fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News)