Razorlight kolejną gwiazdą ARTPOP Festivalu!

Odsłaniamy kolejne karty najważniejszego muzycznego wydarzenia wakacji 2011! Obok Amy Winehouse, na bydgoskiej scenie 30 lipca wystąpi także grupa Razorlight!

 

Kiedy w 2009 roku wystąpili w Warszawie zaskoczyli charyzmą i siłą oddziaływania. Publiczność dostała potężną dawkę znakomitej rockowej muzyki, a hitowe "America" jeszcze dziś brzmi niektórym w uszach:

 

 

To właśnie Razorlight, razem z Amy Winehouse, Hooverphonic, Moniką Brodką, Skinny Patrini
i Piotrem Roguckim zagrają podczas ARTPOP Festiwal Złote Przeboje Bydgoszcz 2011.

Pochodzący z Londynu Razorlight od lat należą do największych gwiazd gitarowego indie-rocka. Występowali m.in. na koncercie Live8 w Hyde Parku, grali również razem z takimi legendami rocka jak Queen z Paulem Rodgersem, The Rolling Stones, The Who czy U2. Wszystkie trzy albumy jakie dotychczas wydali dotarły na sam szczyt brytyjskiej listy przebojów. W 2007 roku byli nominowani do prestiżowych Brit Awards w kategoriach "Najlepszy Brytyjski Zespół" i Najlepsza Piosenka ("America"). Obecnie pracują nad nową płytą, której zapowiedź z pewnością zagrają podczas festiwalu.

Rock to nie żadne ciepłe kluchy, tylko prawdziwe życie, pełne emocji! - powiedział w jednym z wywiadów Johnny Borrell.


Właśnie takie, tylko prawdziwe emocje staną się udziałem wszystkich, którzy 30 lipca znajdą się w Myślęcinku podczas ARTPOP Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2011.

 

Dowiedz się gdzie kupić bilety i przeczytaj o innych gwiazdach festiwalu TUTAJ >>>>

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!