Lider chciał zmienić Razorlight

31.05.2011 11:08
Orange Warsaw Festival 2009 - Razorlight

Orange Warsaw Festival 2009 - Razorlight (fot.mat. prasowe)

Johnny Borrell, lider i wokalista zespołu przyznał, że rozważał zmianę nazwy zespołu Razorlight.

Grupa w nowym składzie przygotowuje piosenki na czwarty longplay. Lider, który jest jedynym oryginalnym muzykiem, przyznał, iż rozważał nadanie projektowi nowej nazwy:

 

Myślałem nad zmianą - przyznał wokalista. - Jednak dwie pierwsze płyty były znakomite, a trzecia po prostu nie trafiła w target. Nie mogłem znieść myśli o zaprzepaszczeniu dziedzictwa Razorlight.

 

Dobrze się nam razem układa, zarówno zawodowo jak i prywatnie - powiedział na temat współpracy z nowymi kolegami. - Praca jest bardzo przyjemna, przebiega w miłej atmosferze i jest po prostu wspaniale. Powoli składamy piosenki na płytę, ale bez pośpiechu.

 

Artysta podkreślił ponadto, że to najlepszy album, jaki nagrywa pod tym szyldem. Nad brzmieniem czuwają producenci Steve Lillywhite i Dave McCracken. Obecny skład formacji tworzą Borrell, David "Skully" Sullivan Kaplan, Freddie Stitz i Gus Robertson. Dyskografię indierockowej kapeli zamyka krążek "Slipway Fires" z listopada 2008 roku. Anglicy będą gwiazdami ARTPOP Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2011, który odbędzie się już 30 lipca w Bydgoszczy.


 

 

za megafon.pl

 

 

ZOBACZ WIĘCEJ GWIAZD ART POP FESTIVAL >>>>

 


SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!

QUIZY