Audiofeels - PURE VOCAL PLAY już 29 lipca

Dobry koncert w piątkowy wieczór? - Propozycja nie do odrzucenia! Audiofeels wystąpią w Sopocie już w piątek!

 

Wyjątkowe brzmienia w niezwykłym klimacie. Ośmiu wspaniałych muzyków w jednym miejscu. Prawdziwa uczta duchowa. To wszystko już w ten piątek, 29 lipca o godzinie 20:30 w klubie Pick&Roll w Sopocie, bowiem tego wieczoru wystąpi grupa Audiofeels.

 

Zespół Audiofeels powstał w roku 2007. Członkowie formacji śpiewali wcześniej wspólnie w chórze akademickim UAM w Poznaniu.

Wielką popularność zdobyli występując w roku 2008 w telewizyjnym show „Mam talent". Dotarli do finału, zajęli 3 miejsce i tak rozpoczęła się ich kariera. Co na ich temat mówili Kuba Wojewódzki, Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak?:

 

 

Audiofeels wykorzystują gatunek muzyczny zwany Vocal Play. Muzykę wykonywaną a capella wzbogacają dźwiękami imitującymi instrumenty, uzyskiwanymi za pomocą...swoich własnych głosów. Śpiewają utwory zespołów Metallica,Red Hot Chili Peppers,The Verve,Simply Red i wiele innych. Rok 2008 stał się początkiem dorgi artystycznej zespołu.Czas ten stał się owocem wielu wyróżnień oraz udziałów w prestiżowych projektach wydawniczych, telewizyjnych jak i niezapomnianych koncertach również zagranicą.


Poniżej kilka z nich:

 

Dwie nagrody najwyższa w konkursie acappella oraz nagroda publiczności na Międzynarodowym Festiwalu w Lispku w czerwcu 2011 w ramach ,której zespół występował na jednej scenie z Bobbym Mcferrinem oraz oceniany był przez Simona Curringtona z „The King Singers". Status złotej płyty za DEBIUTANCKI album AUDIOFEELS UNCOVERD, Nominacja w kategorii "ZESPÓŁ ROKU" oraz występ na festiwalu w Opolu.


Zespół Audiofeels nie zwalnia tempa. Pracuje nad nową płytą tworząc nowe aranżacje światowych przebojów jak i autorskie utwory,które prezentuje na koncertach wyłącznie za pomocą ludzkich głosów.

 

Jak oni to robią? Zobaczcie sami!

 

 

 

Takiej muzyki trzeba doświadczyć na żywo. Niepowtarzalną okazję do tego będziecie mieli już w ten piątek, 29 lipca o godzinie 20:30 w klubie Pick&Roll w Sopocie, przy ulicy Zamkowa Góra 3-5. Informacje o biletach TUTAJ.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!