Jesień z Radiem Złote Przeboje!

Zmieniamy się dla Was! Już od poniedziałku 5 września usłyszycie zupełnie nowe Radio Złote Przeboje! Ciekawi?!

 

Już o 04:00 dobrym humorem obudzi Was - Wojtek Babiarczyk! Zaraz po nim za mikrofonem pojawią się znani i wiecznie uśmiechnięci Monika Richardson i Jarek Budnik! Od 6:30 do 9:30 zapewnią poranek w doborowym towarzystwie: Tomka Kammela, Tomka Karolaka i Kabaretu Tygodnia!

 

Tomek Karolak, codziennie o 8:10 przeniesie nas do "Złotych Lat" muzyki, w wyjątkowo osobistym kalendarium!

 

 

 

O 8:45 Tomasz Kammel wytropi z Wami polskie słowa w zagranicznych piosenkach! Macie dar wyłapywania polskich słów w swoich ulubionych przebojach?! Piszcie na kammeltropislowa@zloteprzeboje.pl, a usłyszy Was cała polska w programie "Kammel Tropi Słowa w Radiu Złote Przeboje"!

 

 

 

Codziennie o 9:15 zaprezentuje się Kabaret Tygodnia! O 9:30 za mikrofonem usiądzie Hubert Radzikowski. Od 13:30 do 18, powrót z pracy w najlepszym stylu zapewnią Asia Kruk i Jurek Telesiński! Czym jest muzyka, w programie "To właśnie muzyka" opowie Wam po 18, Tomek Wozik Woźniak, a najlepszą muzykę w jesienne wieczory zapewni Aga Kasprzyk i Kuba Mędrzycki!

 

 

W każdą sobotę od 10:00, "Co mi zrobisz, jak Cie złapie" największe gwiazdy show biznesu pytać będzie Marzena Rogalska! Gwiazdy zdradzą najzabawniejsze i najbardziej pikantne szczegóły zza kulis wielkich produkcji i prywatnych przyjęć!

 

 

 

 

W każdą niedzielę od 10:00, wielkie "Kammel SHOW w Radiu Złote Przeboje"! Podczas 2 godzin pierwszego, radiowego turnieju, Tomasz Kammel przetestuje muzyczne zdolności gwiazd!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!