Już 18 września piknik lotniczy "Rodzina Pod Skrzydłami"

Już 18 września odbędzie się coroczny piknik lotniczy o nazwie: "Rodzina Pod Skrzydłami". Czego możemy się spodziewać po tegorocznej edycji łódzkiej imprezy?

 

Jeżeli nie macie planów na nadchodzącą niedzielę, zapraszamy Was do Łodzi, gdzie odbędzie się wielkie wydarzenie, organizowane przez, firmę Bartolini Air, Port Lotniczy im. Władysława Reymonta w Łodzi oraz fundację „Happy Kids”. Organizacja ta jest jedną z organizacji pozarządowych w Łodzi, która zadaniem jest niesienie dzieciom pomocy.

 

Aby dowiedzieć się więcej o "Happy Kids" zapraszamy na stronę internetową fundacji. Wystarczy kliknąć>>TUTAJ<<

 

Na pikniku pojawią się  dzieci z państwowych domów dziecka oraz rodzin zastępczych, a także z rodzinnych domów dziecka. Organizatorzy imprezy proszą więc o wsparcie finansowe dla dzieci, gdyż to właśnie dla nich to wszystko jest robione.

 

Jest to trzecia edycja łódzkiej imprezy, na której ponownie nie zabraknie wielu ciekawych atrakcji, wśród których należy wymienić:

- okaz lotniczej grupy akrobacyjnej "Żelazny", "Orliki" oraz "Biało-Czerwone Iskry

- przelot wojskowej formacji samolotów bojowych F-16

- zwiedzanie kokpitu TU-134, Mi-6 i MIG-a.

- prezentacja maszyn tj:Cessna 152, Cessna 172, Piper, Tecnam

- pokaz akrobacji maszyn modelarskich w skali micro

- koncert estradowy z udziałem gwiazd, który zakończy cały piknik

 

 

 

 

Wielki niedzielny piknik, który odbędzie się na terenie Muzeum Lotnictwa oraz na specjalnie wyznaczonym terenie łódzkiego portu, rozpocznie się o godzinie 11:00.

 

Organizatorzy imprezy przygotowali również specjalne nagrody, które będzie można wygrać w konkursach i zabawach. Najciekawszą z nich są niewątpliwie loty widokowe nad miastem. Inną atrakcją będzie możliwość wygrania na licytacji zdjęcia Johna Travolty z jego własnoręcznym autografem.


Udział w pikniku jest całkowicie bezpłatny.

 

Serdecznie zapraszamy!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!