Świąteczne zakupy w miłej atmosferze!

Nie lubisz chodzić na zakupy, szukać prezentów pod choinkę? Mamy na sto sposób! Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Prezentów Świątecznych i Potraw do Łodzi. Wybierz nie tylko unikatowy podarunek dla bliskich, ale także posmakuj regionalnych wigilijnych potraw, nie tylko z Polski!

 

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Wokoło nas zaczyna pojawiać się coraz więcej świątecznych ozdób, w sklepach widzimy coraz bardziej wymyślne prezenty czy świąteczne akcesoria, które mają stworzyć miłą atmosferę w naszym domu.

 

Co zrobić by te święta były niepowtarzalne, a jednocześnie nie zatracić się w szale przed świątecznych zakupów? Mamy na to radę!

 

Zapraszamy do Łodzi na Międzynarodowe Targi Prezentów Świątecznych i Potraw!

 

 

Już 17 i 18 grudnia w hali Expo w Łodzi wśród 150 stoisk będziecie mogli nie tylko wybrać i kupić nietuzinkowy podarunek pod choinkę, lecz także będzie można spróbować regionalnych przysmaków wigilijnych!

 

 

Poczuj magię świąt na Międzynarodowych Targach Prezentów Świątecznych i Potraw w Łodzi!

 

 

 

Co na prezent?

Rękodzieło, biżuteria artystyczna, obrazy, rzeźba, figurki, opakowania na prezenty, zabawki, oryginalne artykuły gospodarstwa domowego, porcelana, ceramika, wełniane i skórzane czapki, szaliki, zdrowotną pościel, naturalne kosmetyki, bombki, ozdoby choinkowe, choinki
i wiele wiele innych ciekawych propozycji!

 

Co na wigilijny stół?

Barszcz, pierogi, kapusta z grochem, z grzybami, krokiety, ryby, ciasta, oscypki, chleby, miody, wędliny, wina, nalewki, piwa i wiele innych smakołyków

 

Ponadto stoiska z regionalnymi potrawami z Litwy! Wileńskie smaki proponują tradycyjne litewskie produkty, które są produkowane według starożytnej tradycji.

 

Gospoda z Mirosławic zaprezentuje swojskie wyroby z regionu łódzkiego. Pokażą, że u nas również może być smacznie, praśnie i naturalnie!

 

Specjalnie z myślą o najmłodszych organizatorzy przygotowali wiele konkursów i nagród. Nie zabraknie świętego Mikołaja oraz towarzyszących mu elfów. A do tego masa słodyczy i malowanie twarzy!


Dzieciaki będą miały również możliwość wypieku piernikowych ozdób na choinkę.

 

Doskonałym podarunkiem dla najbliższych będzie coś ręcznie robionego przez najmłodszych podopiecznych Świetlicy Podwórkowej. W ten sposób nie tylko podarujesz coś wyjątkowego, ale także wesprzesz działalność Świetlicy Podwórkowej w Łodzi.

 

Bilet na Targi kosztuje jedynie 2 zł.

 

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE INTERNETOWEJ ORGANIZATORA>>>

 


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!