Wielkie gwiazdy na Sylwestrze w Poznaniu!

Perfect, Małgorzata Ostrowska, Papa D i wiele innych gwiazd, wystąpi na Sylwestrze 2011/2012 w Poznaniu. Tematem przewodnim jest "Powrót do przeszłości".

 

 

W tym roku, największe gwiazdy razem z Radiem Złote Przeboje, zabawę sylwestrową spędzą w Poznaniu. Na scenie zagra zespół Perfect, Małgorzata Ostrowska, Paweł Stasiak razem z zespołem Papa D, grupa London Beat, oraz... niespodzianka - gwiazda specjalna wieczoru! Szczegóły wkrótce w Radiu Złote Przeboje. Lider Paweł Stasiak z Papa D, nie ukrywa swojej radości, z faktu że zagrają w Poznaniu:

 

Poznań od lat jest dla mnie bardzo bliski. Spędziłem tu 2 lata ucząc się w Studium Piosenkarskim przy ulicy Głogowskiej. W Poznaniu w latach 80-tych bardzo prężnie działał nasz Fan Club, może stąd nasza ciągła popularność w Wielkopolsce.

 

 

sosnowiec.gazeta.pl

 

 

Powrót do przeszłości

 

Stadion w Poznaniu, jest jednym z czterech obiektów w Polsce, na którym odbędą się rozgrywki piłkarskich mistrzostw Euro 2012. W sierpniu 1980 roku, odbył się pierwszy mecz na Stadionie Miejskim przy ul. Bułgarskiej, dlatego motywem przewodnim tegorocznego Sylwestra będzie muzyka lat osiemdziesiątych. Zastępca Prezydenta Miasta Poznań, Sławomir Hinc, zapowiada że:

 

"Połączymy różne pokolenia przy muzyce lat 80. Jedną z gwiazd będzie zespół London Beat, znany z takich przebojów jak: „I've Bee Thinking About You”, czy„You Bring Me The Sun".

 

 

htbackdrops.com

 


Dlaczego Plac Wolności?

 

Początkowo imprezę sylwestrową planowano na Stadionie Miejskim. Komentarze internautów, zachęciły organizatorów o opinię mieszkańców. Zapytano 500 osób, na temat miejsca planowanego wydarzenia. Ponad 370 respondentów wskazało Plac Wolności.

 

Posłuchaj wielkiego przeboju zespołu London Beat "I've Been Thinking About You"

 

 

 

 

Więcej informacji już wkrótce w Radiu Złote Przeboje!

 

 

pl.wikipedia.org

 

 

Zobacz wywiad z gwiazdą Sylwestra - Małgorzatą Ostrowską >>>

 

 

 

Start: godzina 20:00, Plac Wolności w Poznaniu. Na finał imprezy, zaplanowana jest wielka dyskoteka pod gwiazdami.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!