Muzyczne premiery tygodnia!

Szukacie prezentu na zbliżające się Walentynki? Może warto zastanowić się nad kupnem płyty? Dzięki Radiu Złote Przeboje nie ominą Was najważniejsze premiery! Zobaczcie z jakiego krążka będziecie z pewnością zadowoleni!

Eros Ramazzoti - Best Love Songs

empik.com

W poniedziałek (06.02) w sklepach dostępny będzie krążek Erosa Ramazzotiego - "Best Love Songs” to zbiór największych miłosnych ballad Włocha. Na krążku przeboje solowe, ale także duety z takimi gwiazdami jak Tina Turner czy Anastacia. Wszystko na aż 2CD! Polecamy!

 

One Direction - Up All Night

disneydreaming.com

Kolejną propozycją jest płyta „Up All Night” grupy One Direction, która podbiła serca publiczności podczas VII edycji brytyjskiego programu X-Factor, gdzie udało się im dostać do ścisłego finału! Ich debiutancki kawałek „What Makes Sou Beautiful” przez kilka tygodni nie schodził ze szczytu list przebojów! Krążek od poniedziałku (06.02) w sprzedaży!

 

Lombard - Show Time

upek.pl

Zespół Lombard również w poniedziałek startuje z nowym krążkiem - "Show Time”. 11 starannie dobranych utworów, którymi muzycy udowadniają, że muzyka nie ma granic! Bawią się gatunkami popu, rapu, akustycznych brzmień. Takiego Lombardu jeszcze nie znacie!

 

Krzysztof Kiliański - Barwy Kofty

tuba.pl

Na wtorek (07.02) zapowiadana jest premiera płyty Krzysztofa Kiliańskiego „Barwy Kofty”. Kolejny krążek Kiliańskiego, to 12 starannie dobranych utworów poety Jonasza Kofty, ubranych w muzyczną oprawę, z dodatkiem smyczków i instrumentów dętych! Do współpracy oprócz wielkich sław, zaprosił znaną z X-Factora - Anię Kłys.

 

Kolejne zapowiedzi najważniejszych premier już za tydzień!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!