Weekend w Twoim mieście: Wrocław, Szczecin, Rzeszów, Łódź

Weekend (11-12.02) to świetna okazja na nadrobienie kulturalnych zaległości. Sprawdźcie co ciekawego czeka Was przez dwa najbliższe dni w Waszym mieście!

WROCŁAW

Występ Formacji Chatelet w sali widowiskowej DOK

sobota, godz. 16:30, Brzeg Dolny

Formacja Chatelet była w zeszłym tygodniu gościem Kabaretu Tygodnia w Radiu Złote Przeboje. Jeżeli ich polubiliście, macie okazję zobaczyć więcej ich możliwości - już w sobotę wystąpią w sali widowiskowej DOK w Brzegu Dolnym. To tylko 30km od Wrocławia! Gwarantujemy niezapomnianą dawkę śmiechu przez 70 minut!

więcej informacji uzyskacie na: www.dok.brzegdolny.pl

www.dok.brzegdolny.pl

SZCZECIN

Trio M3 & Krzesimir Dębski

niedziela, godz. 20:30

W Hali Opery przy ulicy Energetyków 12, wystąpi Trio M3, a wraz z nimi gościnnie Krzesimir Dębski! Grupa M3 prezentuje wyjątkową mieszankę muzyki - jazz pop, soul... Krzesimira Dębskiego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać! Przyjdźcie zobaczyć co wyniknie z tej współpracy.

www.triom3.com/

RZESZÓW

Wystawa w Muzeum Lalek Teatralnych

niedziela, godz. 15:30 - 16:15

Teatr Maska zaprasza do zwiedzania Muzeum Lalek Teatralnych! Można je zobaczyć przed niedzielnymi spektaklami. Biletem wstępu jest zakupiony bilet na dany spektakl. Muzeum powstało w 2008 r. Na zainteresowanych czekają lalki, projekty scenograficzne i elementy dekoracji z dawnych spektakli. Nie przegapcie takiej okazji!

teatrmaska.pl

ŁÓDŹ

Co to jest chasydyzm? Od nowatorstwa do esencji judaizmu - wykład z cyklu Lubię wiedzieć

niedziela, godz. 11:00

"Lubię wiedzieć" to cykl organizowany przez Oddział Kultur i Tradycji Wyznaniowych, w każdą drugą niedzielę danego miesiąca! To multimedialne wykłady dzięki którym można poznać historię i wielonarodowe dziedzictwo Łodzi, a także wkład różnych nacji w budowę miasta. Za każdym razem prezentowana jest inna kultura! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Łodzi!

wsiodle.lodzkie.pl

Życzymy kulturalnie udanego weekendu!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!