Weekend w Twoim mieście: Bydgoszcz, Łódź, Kraków, Gdynia

Przed nami ostatni weekend lutego! Mrozy już powoli ustępują, niedługo przyjdzie wiosna, a dzięki Radiu Złote Przeboje już teraz możecie zaplanować odpoczynek. Zobaczcie co ciekawego wydarzy się w Waszym mieście!

BYDGOSZCZ
niedziela, godz. 17:00

W Filharmonii Pomorskiej wystąpi zespół Zakopower! Fanów czekają aż dwa koncerty! Pierwszy rozpocznie się o 17:00, a drugi o 20:00. Nie zabraknie dobrej muzyki i największych hitów! Zakopower debiutował w 2005 roku i wtedy zwyciężył konkursie debiutów w Opolu i na Festiwalu Top Trendy. W ubiegłym roku wydał krążek "Boso", którego tytułowa piosenka okazała się prawdziwym hitem! Nie może Was tam zabraknąć!

http://gfx.mmka.pl/newsph/403298/992255.3.jpg

ŁÓDŹ
niedziela, godz. 19:00

W Klubie Muzycznym Dekompresja wystąpi zespół Hey! To znany polski zespół rockowy, który na scenie jest od 1992 roku! Przez te lata niewiele zmienił się skład zespołu, ale co najważniejsze muzyka pozostał taka sama. Nie możecie przegapić okazji do posłuchania ich kawałków i głosu Kasi Nosowskiej!

hey-koncert-palladium.nmcg.pl

KRAKÓW
sobota, godz. 19:00

W Kawiarni Jama Michalika czeka Was spotkanie z folklorem! Będziecie mogli zobaczyć folklorystyczne tańce, posłuchać pieśni ludowych. To doskonały pomysł dla wszystkich, którzy lubią poznawać nowe tradycje, kulturę, a także próbować typowych polskich potraw. Kolorytu dodadzą z pewnością ludowe stroje. Zdecydowanie polecamy!

http://krakow.naszemiasto.pl/imprezy/410281,folk-show,id,t.html

GDYNIA
niedziela, godz. 12:00

Jeżeli chcecie spotkać Zbigniewa Wodeckiego macie taką okazję! W Gdyni - w Klubie Marynarki Wojennej "Riwiera", w ramach Gdyńskiej Biesiady Literackiej, gościem będzie autor piosenki o pszczółce Mai! Podczas spotkania odbędzie się promocja jego książki "Pszczoła, Bach i skrzypce". Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

taniec  z gwiazdami

Życzymy kulturalnie udanego weekendu!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!