Weekend w Twoim mieście: Warszawa, Szczecin, Rzeszów, Wrocław

Przed nami ostatni weekend lutego! Mrozy już powoli ustępują, niedługo przyjdzie wiosna, a dzięki Radiu Złote Przeboje już teraz możecie zaplanować odpoczynek. Zobaczcie co ciekawego wydarzy się w Waszym mieście!

WARSZAWA
sobota, godz. 10:00

Podczas 3-godzinnych zajęć w Centrum Artystycznym Sztukarnia będziecie mogli zapoznać się  z podstawami techniki witrażu Tiffany'ego. Na koniec zobaczyć czy byliście dobrymi uczniami i wykonać samodzielnie witraż! Na naukę nigdy nie jest za późno! Zapraszamy!

http://www.kulturalna.warszawa.pl/pi/43389_a10311584.jpg

bilety: 89 zł
więcej informacji na: www.sztukarnia.pl/witraz

SZCZECIN
niedziela, godz. 19:00

Teatr Polski w Szczecinie zaprasza na Wieczór Bałkański Studio Buffo. Zespół zabierze nas w pełną podróż wrażeń, do różnych krain na Półwyspie Bałkańskim. Wszystko w żywiołowej, pełnej wzruszeń i namiętności oprawie muzycznej. Zaprezentowane zostaną utwory m.in. Gorana Bregovića, Dana Balana czy Manosa Hadjidakisa. Zobaczycie m.in. Janusza Józefowicza, Janusza Stokłosę, Nataszę Urbańską, Aleksandrę Zawadzką czy Artura Chamskiego. Nie może Was tam zabraknąć!

http://www.teatrpolski.szczecin.pl

więcej informacji na: www.teatrpolski.szczecin.pl

WROCŁAW
sobota, godz. 18:00

Centrum Kultury Wrocław-Zachód zaprasza na niezapomniany wieczór! Wszystko pod znakiem kultury orientu! W programie m.in. klasyczny belly dance, taniec z mieczem, widowiskowe show ze skrzydłami Izis, folklor arabski czy shaabi. Grupa Tańca Orientalnego Al-Mara przygotowała dla Was wspaniałe widowisko! Polecamy!

wroclaw.olx.pl

ceny biletów: 15-20 zł

RZESZÓW
17 stycznia - 18 Marca 2012

Przypominamy, że już od ponad miesiąca możecie oglądać Muzeum Okręgowym wystawę - "Europejska i polska grafika artystyczna. Ryciny od XVII do XX wieku...". W Muzeum znajduje się ponad 8 tysięcy dzieł! Wszystko ułożone chronologicznie i wg. tematów - m.in. portrety, sceny rodzajowe oraz dzieła podejmujące tematykę historyczną, biblijną,  mitologiczną, animalistykę, a także pejzaże i weduty, alegorie! Wycieczka w sam raz dla pasjonatów historii i sztuki!

http://www.wrota.podkarpackie.pl/pl/promocja/aktualnosci/120118_grafika

Życzymy kulturalnie udanego weekendu!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!