Weekend w Twoim mieście: Bydgoszcz, Lublin, Wrocław, Zabrze

Pierwszy weekend marca dzięki Radiu Złote Przeboje na pewno nie będzie nudny! Tradycyjnie przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji! Wybierzcie coś dla siebie! Nie warto siedzieć w domu, kiedy już tak blisko do wiosny.

BYDGOSZCZ
Artyści w Bohemie - Maciej Maleńczuk
4 marca 2012, godz. 17:00

15.01.2012 LODZ , MACIEJ MALENCZUK W CZASIE KONCERTU Z PIOSENKAMI WLODZIEMIERZA WYSOCKIEGO W KLUBIE WYTWORNIA .FOT. MARCIN STEPIEN / AGENCJA GAZETA SLOWA KLUCZOWE:MUZYKA WYSOCKI KONCERT

Hotel Bohema zaprasza na kolejne cyklu spotkanie z artystami - tym razem gwiazdą wieczoru będzie Maciej Maleńczuk! Przez wielu jest uważany za jednego z najbardziej kontrowersyjnych polskich muzyków. Założyciel zespołu Homo Twist, czołowy frontmen Pudelsów, a obecnie występujący pod własnym imieniem, z pewnością zaprezentuje się Państwu w jak najlepszej odsłonie. Gorąco polecamy!

LUBLIN
Opera „Carmen”
3 marca 2012 r. godz. 18.00
4 marca 2012 r. godz. 17.00

kultura.lublin.eu

Teatr Muzyczny zaprasza na niezapomniane widowisko w reżyserii Waldemara Zawodzińskiego - „Carmen”. To opera pokazująca obraz XIX wiecznej Hiszpanii, gdzie wydarzyła się straszna historia morderstwo! Ceny biletów wahają się od 55 do 70 zł, w zależności od sektora. Nie możecie tego przegapić!

WROCŁAW
Koncert Dżemu w Eterze
4 marca 2012, godz. 19:00

livenation.pl

W klubie Eter zagra legenda polskiego bluesa i rocka - Dżem! Ich największe przeboje to „Wehikuł Czasu”. „Cegła” czy „Akustycznie”, ale w swoim repertuarze mają o wiele więcej kawałków! Sprawdźcie które z nich zagrają w niedzielę we Wrocławiu!

Bilety:
45 zł - pierwsze 300 sztuk
50 zł - przedsprzedaż
60 zł - w dniu koncertu?
rezerwacje: bilety@o2.pl
więcej informacji na: www.eterclub.pl

 

ZABRZE
Czesław Śpiewa
3 marca 2012, godz. 19.30


zabrze.naszemiasto.pl

Po talent show - X-Factor - Czesława rozpoznaje niemalże każdy! Wraz z zespołem na wiosnę ruszają w trasę koncertową, a na ich drodze Zabrze! Ale czy wiecie, że Czesław Śpiewa zgarnęli w 2009 roku aż trzy Fryderyki? Od początku ich płyty sprzedają się jak świeże bułeczki. Dlatego musicie pojawić się w Zabrzu! Zwłaszcza, że początkowo koncert ten miał się odbyć 4 listopada zeszłego roku!

Bilety:
Przedsprzedaż: 40 zł
W dniu koncertu: 50 zł

Życzymy kulturalnie udanego weekendu!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!