Weekend w Twoim mieście: Łódź, Kraków, Rzeszów, Warszawa

Pierwszy weekend marca dzięki Radiu Złote Przeboje na pewno nie będzie nudny! Tradycyjnie przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji! Wybierzcie coś dla siebie! Nie warto siedzieć w domu, kiedy już tak blisko do wiosny.

ŁÓDŹ
Brazylijski Dzień Kobiet w samym sercu Łodzi
3 marca 2012, godz. 14:00 - 18:00

http://www.itrening.pl/capoeira/

Uwaga mężczyźni! Wielkimi krokami zbliża się Dzień Kobiet! Pamiętajcie o  tym małym święcie! Tym czasem Akademia Sportów Walki Gracie Barra już w sobotę zaprasza na przedświąteczne zajęcia! W programie specjalne treningi capoeiry czy brazylijskiego ju-jitsu, a po wysiłku - chwila wytchnienia nad filiżanką kawy i ciastem, aby uzupełnić spalone kalorie. Polcamy!

więcej informacji na: www.graciebarra.wordpress.com

KRAKÓW
Smykowe granie
4 marca 2012, godz. 10:00

baza-dziecka.pl

Kraków otwiera się na najmłodszych! Filharmonia im. K. Szymanowskiego zaprasza na spotkanie z muzyką, tańcem i śpiewam! Program jest przewidziany dla dzieci do lat 3, a także dla kobiet w ciąży! Zaprezentowane zostaną zalety metody Gordona, która pozwala profesjonalnie i efektywnie kierować edukacją muzyczną małego dziecka, aby mogło twórczo posługiwać się językiem muzyki. Warto spróbować!

więcej informacji na: www.filharmonia.krakow.pl

RZESZÓW
Warsztaty tradycyjnego zdobienia pisanek
3 marca 2012, godz. 09:00


belchatow.naszemiasto.pl

Wielkanoc już tuż tuż! Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie przygotował warsztaty zdobienia pisanek! Jeżeli chcecie aby w tym roku Wasze jajka wyglądały jeszcze lepiej nie może Was zabraknąć na warsztatach! Poznacie technikę drapowaną i batikową, a wszystko w przyjaznej atmosferze. Polecamy!

 

WARSZAWA
3 marca 2012, godz. 18:00
175 dni w Azji. Fotografie z podróży - finisaż wystawy Katarzyny Boni

http://dks.art.pl/index.php?p=rep&s=594

W 2011 roku Katarzyna Boni wybrała się w podróż do Azji przez pół roku odwiedziła tereny od Japonii, Chin, Azji Południowo-Wschodniej po Filipiny. Wszystko udokumentowała na zdjęciach. Wystawę mogliście oglądać od 4 lutego, w sobotę podczas finisażu po raz ostatni można zobaczyć i posłuchać opowieści autorki o fotografiach! Gorąco polecamy!

„33 zdjęcia dzieli odległość, język, klimat i religia. Łączą je moje wspomnienia."

 

Życzymy kulturalnie udanego weekendu!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!