Weekend w Twoim mieście: Katowice, Wrocław, Warszawa, Kraków

Przed nami kolejny weekend marca! Jesteście gotowi na dawkę kultury? Zobaczcie jakie propozycje dla Was przygotowaliśmy! Na pewno znajdziecie coś dla siebie, a jest w czym wybierać! Oceńcie sami!

WROCŁAW
Stare Dobre Małżeństwo - koncert
10 Marca 2012, godz. 18:00

co-dzis-na-obiad.blogspot.com

W Centrum Sztuki Impart we Wrocławiu, będziecie mogli okazję posłuchać kawałków z najnowszej płyty SDM "Maszeruj z chamem". Nie zabraknie również starych przebojów grupy. Polecamy wszystkim fanom i nie tylko!

więcej informacji na: impart.art.pl

KRAKÓW
Kabaret Piwnica pod Baranami
10 marca 2012, godz. 21:00

krakow.travel

Kabaret Piwnica pod Baranami działa nieprzerwanie od 1956 roku! Głównym inicjatorem był Piotr Skrzynecki, który w piwnicach Pałacu pod Baranami stworzył wyjątkowe miejsce. Pierwotnie mieli spotykać się tam studenci, ale szybko grono odbiorców poszerzyło się. Jeżeli chcecie poczuć ten klimat, musicie do nich dołączyć w ten weekend!

KATOWICE
Spektakl muzyczny Piotruś i Wilk
11 marca 2012, godz. 16:00

teatranimacji.pl

45-minutowy spektakl, podczas którego przeniesiecie się w inny świat! Muzyka klasyczna, dźwięki fletu, klarnetu, oboju, fagotu i waltorni - pięć muzyków i narrator tej niezwykłej historii. Piotruś postanawia sprawdzić co kryje się za wielkim ogrodzeniem... tak zaczyna się jego przygoda  - jak się skończy? Musicie to zobaczyć sami!

więcej informacji na: www.old-timers.pl/bilety.html

WARSZAWA
Warsztaty filcowania
10 marca 2012, godz. 10:30

http://cuda-niewidy.pinger.pl

Cafe Roskosz zaprasza na 4-godzinne warsztaty, podczas których będziecie mogli poznać technikę filcowania na mokro! Jeżeli macie w domu nieużywaną wełnę, po warsztatach będziecie wiedzieć co z nią zrobić! Nauczycie się robić broszki, paski czy zawieszki na szyję! Polecamy!

Życzymy kulturalnie udanego weekendu!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!