DISCOTEX - Disco Music Festival!

Polecamy
13.03.2012 14:15
DISCOTEX

DISCOTEX (DISCOTEX)

Myślisz, że słuchanie muzyki disco wyszło z mody, boisz się, że inni będą się z Ciebie śmiać? Nic bardziej mylnego! Muzyka disco zawsze cieszyła się wielką popularnością. Najlepszym dowodem na to jest DISCOTEX - Disco Music Festival. Jego pierwsza edycja odbędzie się już 2 czerwca we Wrocławiu!

Już w czerwcu tego roku odbędzie się pierwsza edycja DISCOTEX. Wrocław jako pierwsze z polskich miast gościć będzie Disco Music Festival. Główną ideą festiwalu jest przypomnienie największych przebojów i zabawa z Artystami muzyki disco. Podczas pierwszej edycji Discotex będzie można usłyszeć i  zobaczyć na żywo: Sandrę, CCCatch, BoneyM, Savage i Lou Begę. Na uczestników festiwalu czeka ponad 4 godziny wyjątkowej muzyki. Co najważniejsze - przewidziane są już kolejne edycje festiwalu!

 

Discotex

Wystąpią:

Boney M. - niemiecka grupa, która zapisała się w historii muzyki disco jak mało kto, któż nie przebojów takich jak "Daddy Cool", "One Way Ticket" ?

Boney M

Przeczytajcie historię Boney M.

C.C. Catch Kojarzona dzięki wielkiemu hitowi "I Can Lose My Heart Tonight". Bardzo szybko została ogłoszoną "królową dyskotek", czego potwierdzeniem były single: "Heartbreak Hotel", "Heaven And Hell", "Are You Man Enough":

ccc

Przeczytajcie artykuł biograficzny o C.C. Catch

SAVAGE - Pod pseudonimem Savage kryje się popularny Włoch Roberto Zanetti. Tworzył dla wielu gwiazd gatunku italo disco, ale również jako producent Robyx był pionierem eurodance classic. Jego największy przebój to "Don't Cry Tonight".

Savage

Przeczytajcie historię SAVAGE

Sandra - jest jedną z najbardziej znanych niemieckich artystek, ikoną lat 80-tych, która sprzedała ponad 30 milionów płyt na całym świecie!

Sandra

Przeczytajcie artykuł biograficzny o Sandrze

Lou Bega, mistrz afro-kubańskich brzmień, który zasłynął wielkim przebojem "Mambo No.5", przy którym tańczyła cała Europa!

Lou Bega

Przeczytajcie artykuł o Lou Bedze!

Znamy już plan widowni:

DISCOTEX - Disco Music Festival odbędzie się już w sobotę, 2 czerwca, we wrocławskiej Hali Stulecia. Ceny biletów wynoszą 70, 100, 120 zł.

POLECAMY!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!