Weekend w Twoim mieście: Gdańsk, Kraków, Warszawa

Dzisiaj rozpoczyna się weekend, nie byle jaki, bo jest to pierwszy wiosenny weekend. Za oknami słońce i wysokie temperatury, tak więc zaplanujcie go tak, żeby spędzić go poza domem. Radio Złote Przeboje podpowiada Wam, gdzie i na co warto wybrać się w ten weekend!

GDAŃSK

24 marca 2012, godz. 18:00

Kabaret Babeczki i Rodzynek

Bilety:przedsprzedaż - 20 PLN w dniu koncertu - 30 PLN

Babeczki i Rodzynek pochodzą powstali w 2005 roku. Pewna grupa kobiet postanowiła zawiązać koalicję i nazwały ją kabaretem. Dla dopełnienia składu namówiły mężczyznę i zaczęło się! Zaczynają przebijać się na scenie i zdobywać coraz więcej nagród na różnego typu festiwalach. Będziecie mogli się przekonać czy ich teksty rozbawią Was do łez!

Kabaret Babeczki i Rodzynek

KRAKÓW

24 marca 2012, godz. 19:00

Koncert Pieśni Jacka Kaczmarskiego

W rocznicę urodzin Jacka Karczmarskiego, w Śródmiejskim Ośrodku Kultury wystąpi Adam Łapacz. Doskonale znają go tzw. „kaczmarofile”. Artysta, z powodzenie, wielokrotnie brał udział we Wrocławskim Salonie Jacka Karczmarskiego. Tym razem zagości na krakowskiej scenie oddając hołd swojemu idolowi i przypominając fanom ulubione piosenki.

Jacek Kaczmarski

WARSZAWA

Casting do Ceremonii Otwarcia UEFA EURO 2012

24 marca 2012, godz. 10:00

Już 8 czerwca wielka ceremonia otwarcia EURO 2012 w Warszawie! Możecie stać się jej częścią i przejść do historii! W jaki sposób? Wystarczy się zgłosić i przyjść w sobotę na casting. Poszukiwane są osoby zarażające pozytywną energią i chętne do pomocy zarówno w artystycznej jak i organizacyjnej części ceremonii.

Więcej informacji na: www.castinguefa.come-mail: casting@castinguefa.com

Warszawa

Życzymy kulturalnie udanego weekendu!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!