Weekend w Twoim mieście: Szczecin, Rzeszów, Warszawa

Choć w ten weekend ma być zimno i deszczowo niech nie zachęca Was to do biernego spędzania czasu w domowym zaciszu. Wyjdźcie z domu, jak zawsze będzie działo się wiele kulturalnych przedsięwzięć!

Szczecin

1 kwietnia, godz. 11:00

OPERAnek

Nowy Operanek w nowym miejscu i z nowymi bohaterami, to pełna przygód i niespodzianek podróż w czasie czarodziejskim wehikułem, który zabierze dzieci w odległe czasy, gdy człowiek pojawił się na ziemi i zaczął słuchać odgłosów natury, a także sam zaczął wydawać głos. Starszych uczestników z pewnością zaciekawi teatr cieni, zagadki, i dowcipne dialogi Pana Operanka z jego gośćmi, którymi będą m.in. Operomysz postać lalkowa zwana Myszorą, która nie boi się niczego, a także Redi iluzjonista, mistrz białej i czarnej magii, którego pokazy zachwyca wszystkich niezależnie od wieku.

Opera, Energetyków 40,  Szczecin

opera szczecińska

Rzeszów

31 marca, godz. 20:00

Koncert Sylwii Grzeszczak

Pierwsza solowa płyta Sylwii Grzeszczak, Sen o przyszłości, w niecałe dwa tygodnie od premiery osiągnęła status platynowej, a pierwszy singiel Małe Rzeczy rozpoczynający promocję albumu, przez osiem tygodni z rzędu był najczęściej granym utworem w polskich stacjach radiowych. Nazwisko Sylwii znalazło się na pierwszym miejscu listy najlepiej sprzedających się albumów w kraju.

Sylwia Grzeszczak

Warszawa

31 marca, godz. 20:00

Występ Tomka Jachimka

To perła wśród stand-upowców, czyli ludzi robiących tzw. One man show. Tomasz Jachimek jest instytucją zawierającą w sobie autora tekstów skeczy, sztuk teatralnych, monologów, piosenek, felietonów prasowych, audycji radiowych i wykonawcę tychże. Program kabaretowy Tomasza Jachimka, to w pełni profesjonalne, doskonale przygotowane spektakle autorskie w zabawny sposób komentujące otaczającą nas rzeczywistość i wyśmiewające ludzkie słabości i natręctwa.

Tomasz Jachimek

Życzymy kulturalnie udanego weekendu!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!