Muzyczne Premiery Tygodnia

Polecamy
06.06.2012 11:44
Nowości muzyczne tygodnia

Nowości muzyczne tygodnia (Nowości muzyczne tygodnia)

Za oknami coraz ładniejsza pogoda. Mimo to nie możemy zapomnieć o dobrej muzyce. Z tej okazji wybraliśmy dla Was muzyczne propozycje, które sprawią, że kolejny tydzień będzie jeszcze lepszy.

Monika Brodka - LAX

Premiera: 30 maja

Kilka miesięcy temu, Monika Brodka wyjechała do Los Angeles do studia Red Bulla, aby wraz ze swoim producentem nagrać dwa premierowe utwory. Tak powstała EP-ka zatytułowana "LAX". Wydanie promuje utwór "Varsovie", który powoli zaczyna podbijać listy przebojów. "Lax" prócz 2 nowych piosenek zawiera  również cztery remiksy.

Kylie Minogue - The Best of Kylie Minogue

Premiera: 4 czerwca

Australijka powraca z albumem, zawierającym kompilacje jej największych przebojów. W sklepach będzie można również kupić specjalną edycję albumu z dołączoną płytą DVD, na której będzie można obejrzeć wideoklipy do wszystkich piosenek, znajdujących się na longplayu.

The Beach Boys - That's Why God Made The Radio

Premiera: 4 czerwca

Legendarny zespół powraca po latach milczenia. Z okazji jubileuszu muzycy przygotowali dla swoich fanów nie lada niespodziankę. Na płycie " That's Why God Made The Radio" można odnaleźć lekkie i przyjemne utwory, typowe dla The Beach Boys. Radosne i rytmiczne piosenki wprawią każdego w dobry nastrój.

Edyta Strzycka - Edyta Strzycka

Premiera: 5 czerwca

Finalistka pierwszej edycji "The Voice of Poland" wydaje swoją debiutancką płytę. Wokalistka w programie trenowała pod okiem Kayah. Strzycka pytana o płytę odpowiada, że stanowi ona odzwierciedlenie jej szerokich zainteresowań. Jakie one są? Przekonamy się już 5 czerwca.

Piotr Rogucki - 95-2003

Premiera: 11 czerwca

Lider zespołu Coma wydaje swój drugi solowy album "95-2003". Album stanowi podsumowanie jego dotychczasowej działalności artystycznej. Na krążku odnajdziemy zestaw dawnych dzieł, które zostały przearanżowane na neofolkową i rockową stylistykę.

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!