Weekendowa alternatywa dla EURO 2012 w Twoim mieście

Polecamy
06.06.2012 13:29
Bydgoszcz

Bydgoszcz (Fot. majass.deviantart.com)

Emocje wokoło EURO 2012 sięgają zenitu. Nie jesteś zagorzałym fanem piłki nożnej i nie czekasz z utęsknieniem na otwarcie EURO? Postanowiliśmy przygotować dla Ciebie coś specjalnego. Jeśli nie jesteś kibicem, to zobacz jakie będą najciekawsze wydarzenia w Twoim mieście, których nie wolno przeoczyć!

Wrocław

Pokaz specjalny Fontanny Multimedialnej "Mikro i Makro Kosmos"

9 czerwca, godz. 22:00

Widzowie tego wyjątkowego spektaklu będą mieć niepowtarzalną okazję odbyć podróż w międzygalaktyczną przestrzeń. Tego dnia największa fontanna w Polsce i jedna z największych w Europie będzie się mienić kolorowymi strumieniami wystrzeliwującymi do nieba.

Wstęp wolny

Kraków

8. Festiwal Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty

9-10 czerwca, godz. od 19:30

Na krakowskim rynku, podczas kolejnej edycji Festiwalu niepełnosprawni uczestnicy będą śpiewać wspólnie z gwiazdami. W tym roku będą to: Artur Rojek, zespół Pectus, Ania Wyszkoni, Kasia Wilk, Grażyna Łobaszewska i Łukasz Zagrobelny. Koncerty poprowadzą: Anna Dymna, Paweł Królikowski i Zbigniew Zamachowski.

11.06.2011 KRAKOW , ZWYCIEZCA (L) OLA LISKE , (P) ANNA DYMNA PODCZAS FESTIWALU ZACZAROWANEJ PIOSENKI , ZWYCIEZAC MIMO WSZYSTKO  .   FOT. MATEUSZ SKWARCZEK / AGENCJA GAZETA

Bydgoszcz

Astro Festiwal 2012

9 czerwca, godz. 17:00

Będzie to pierwsza edycja Astro Festiwal w Centrum Konferencyjnym Daglezja Przysiek. Organizatorzy pragną zaprosić wszystkich fanów astronomii do wysłuchania interesujących wykładów, dotyczących kosmosu. Będzie to także okazja to plenerowej obserwacji nieba. Bardzo mile widziani są młodzi uczestnicy. W programie imprezy przewidziano wiele gier i zabaw, dzięki którym dzieci, będą mogły odkryć tajemnice kosmosu.

Wstęp wolny

Łódź

Kino Cytryna "Wieczór Zombie Walk"

9 czerwca, godz. 21:00

Propozycja dla widzów o mocnych nerwach. W sobotę,w Kinie Cytryna o godzinie 21:00 rozpocznie się maraton filmowy. Tego wieczoru będzie można zobaczyć dwa filmy pełnometrażowe "Iron Sky" i "Rec 3: Geneza" oraz krótkometrażowe produkcje m.in. "Kosi, kosi łapki (Martwe Obrazki)", "Grabie", "Co wiewiórki robią na cmentarzu?".

Wałbrzych

Kobieta FIT

9 czerwca, godz. 12:00

Tym razem propozycja wyłącznie dla kobiet. Wydarzenie skierowane jest do aktywnych kobiet. W ramach akcji "Zdrowe Życie" organizatorzy zapraszają na dziedziniec honorowy Zamku Książ na bezpłatne ćwiczenia, prowadzone przez profesjonalnych instruktorów. Będzie można zasięgnąć bezpłatnych konsultacji u lekarzy specjalistów. Posłuchacie również porad w zakresie pielęgnacji ciała.

Wstęp wolny

Lublin

Spektakl "Kiedy kota nie ma..."

9 czerwca, godz. 18:00

W Teatrze Muzycznym odbędzie się premiera spektaklu "Kiedy koto nie ma....". To błyskotliwa sztuka, współczesna farsa muzyczna. Bazuje na dowcipie sytuacyjnym oraz komedii omyłek. W historię został wpleciony wątek EURO 2012. Zapraszamy do Teatru Muzycznego!

Bilety 45-50 zł

Gdańsk

Wystawa "Jeden z siedmiu - Obżarstwo" Martyny Wolnej

5-9 czerwca, godz. 11:00 - 15:00

W Galerii "Pionova"  można obejrzeć prace autorstwa Martyny Wolnej. "Jeden z siedmiu - Obżarstwo" to prezentacja malarstwa oraz instalacji. Artystka w swojej sztuce często korzysta z odpadów, tworząc instalacje z papierków po cukierkach lub też je malując. To kulturalna propozycja dla miłośników sztuki nowoczesnej.

Wstęp wolny

Warszawa

Rock Piknik

9 czerwca, godz. 16:00

W Amfiteatrze w Parku Sowińskiego odbędzie się impreza, na której wystąpią rockowe i
heavy metalowe zespoły, m.in. Mech Mech, Mniejsze zło, Skowyt. Jeśli lubicie mocną dawkę ciężkiego brzmienia to wydarzenie, którego nie możesz przegapić!

Wstęp wolny

Życzymy kulturalnie udanego weekendu!

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!