Filmowe Premiery Tygodnia

Polecamy
14.06.2012 13:20
Filmowe Premiery Tygodnia

Filmowe Premiery Tygodnia (Filmowe Premiery Tygodnia)

Synoptycy przewidują, że nadchodzący tydzień będzie bardzo upalny. Cieszymy się z tego niezmiernie. Dla tych, którzy nie lubią wysokich temperatur, proponujemy schronić się w klimatyzowanych salach kinowych.

Hotel Marigold

Premiera: 15 czerwca

Jeśli kochacie takie filmy jak: "Cztery wesela i pogrzeb", "Dziennik Bridget Jones" czy "Goło i wesoło" to propozycja z pewnością dla Was. "Hotel Marigold" to brytyjska komedia w najlepszym wydaniu, która rozbawi nawet największego ponuraka. Film opowiada o grupie emerytów, którzy wybierają się w podróż do Indii.

Szepty

Premier: 15 czerwca

Propozycja dla widzów o mocnych nerwach. Chłopcy z internatu w Rookford są wstrząśnięci tajemniczą śmiercią jednego z wychowanków. Wśród uczniów krąży mrożąca krew w żyłach opowieść o duchu...

Avé

Premiera: 15 czerwca

Film opowiada historię Kamen, który podróżuje autostopem przez Bułgarię. Po drodze spotyka 17-letnią Avé i wspólnie ruszają przed siebie. Z zaskoczeniem obserwuje, jak dziewczyna za każdym razem, opowiada nieznanym kierowcom zupełnie inną historię tego, kim są i dokąd jadą.

Valhalla: Mroczny wojownik

Premiera: 15 czerwca

"Valhalla: Mroczny wojownik" to historia Jednookiego, niemego wojownika o nadnaturalnej sile. Przez długie lata był przetrzymywany, jako więzień przez wodza Barde.

Zapraszamy do kin!

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!