Znajdź profil Radia Złote Przeboje w serwisie Pinterest.com!

Miliardy osób na całym świecie mają swoje profile na Facebooku lub Twiterze. W całym tym gąszczu skomplikowanych stron, coraz bardziej popularny staje się Pinterest. Nie mogło na nim zabraknąć konta Radia Złote Przeboje! Zobacz dlaczego warto się do nas "podpiąć"!

Gorąco zachęcamy Was do "podpięcia" się do naszego profilu w serwisie Pinterest.com. Jesteśmy przekonani, że zabawa w "przypinanie", "przepinanie" zdjęć oraz filmów wciągnie i Was.

Czym jest Pinterest? Jeśli kochacie dzielić się z przyjaciółmi informacjami o swoich zainteresowaniach, to portal idealny dla Was. Możecie tutaj lokować ciekawe fotografie, fajne klipy, na które zdarza Wam się natrafić w morzu wirtualnych treści. Pinterest stwarza wiele możliwości oraz jest ogromnym źródłem inspiracji.

Profil Radia Złote Przeboje zaprasza Was w nostalgiczną podróż do muzycznych lat 60-tych, w których królował Elvis Presley oraz buntownicy z The Doors. Jeśli interesują Was lata 70-te, znajdziecie u nas archiwalne fotografie największych zespołów z Queen i The Police na czele. Dla miłośników eklektycznych lat 80-tych, mamy zdjęcia wspaniałej Cyndi Lauper i Sandry. Mamy również tablice ze Spice Girls czy Backstreet Boys, których największa popularność przypadła na lata 90. Ponadto możecie zajrzeć zza kulisy naszego radia i zobaczyć, jak pracujemy!

Oddzielne tablice mają u nas kultowe zespoły: The Beatles oraz The Rolling Stones. Zobaczcie poszczególne okresy z twórczości Paula McCartneya i jego kolegów. Odkryjcie archiwalne zdjęcia Micka Jaggera i pozostałych członków The Rolling Stones. Gwarantujemy, że większości z nich nigdy nie widzieliście!

Ale to nie wszystko! Na naszym profilu możecie zobaczyć unikalne fotografie w dziale After Party, na których zobaczycie z kim Elton John i David Bowie bawili się na prywatnych imprezach. To doskonała okazja, aby zobaczyć swoich idoli w niecodziennych sytuacjach. Na koniec zostawiliśmy dla Was niespodziankę w postaci Young Stars, czyli archiwalnych zdjęć młodych gwiazd. Odkryjcie, jak wyglądał mały Phil Collins i Jim Morrison. Na tablicy Złoty Przebój Dnia, możecie posłuchać ulubionych hitów, które z pewnością znacie z naszej stacji.

Spotkajmy się na Pinterest.com!>>>

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!