Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych

Galeria Focus Mall Bydgoszcz zaprasza na Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych, które odbędą się 21.10.2012 (niedziela) od godziny 9.00 do 18.00.3 min i 2 sekundy - tyle czasu otrzyma każdy szachista do rozegrania partii. Szachy błyskawiczne są niezwykle atrakcyjne nie tylko dla zawodników, którzy muszą wykazać się  refleksem i umiejętnością szybkiego podejmowania decyzji, ale także dla kibiców i miłośników tej królewskiej gry. Galeria Focus Mall Bydgoszcz zaprasza na Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych, które odbędą się 21.10.2012 (niedziela) od godziny 9.00 do 18.00. Organizatorem wydarzenia, na zlecenie Polskiego Związku Szachowego, jest Kujawsko-Pomorski Związek Szachowy.

Focus Mall Bydgoszcz jest pierwszą galerią handlową w Polsce, w której rozegrany zostanie turniej szachowy w randze mistrzostw kraju. Jesteśmy też współorganizatorem tego ważnego wydarzenia. Zawodnikom życzę błyskawicznie odnoszonych zwycięstw, a kibicom wielu wrażeń - mówi Katarzyna Puszka-Walenciak, dyrektor galerii Focus Mall Bydgoszcz.

Szachy


Szczegóły dotyczące udziału w Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Polski w Szachach Błyskawicznych znajdują się na stronie www.chessarbiter.com w zakładce Turnieje oraz www.kpzszach.pl.

 

Dla  graczy amatorów, przygotowane zostały konsultacje z profesjonalnym instruktorem gry w szachy.

 

Zapraszamy Serdecznie!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!