Premiera sztuki "Medium" już 1 marca w Poznaniu!

16.02.2016 13:14
Teatr Kwadrat

Teatr Kwadrat (Teatr Kwadrat)

Premiera sztuki "Medium" warszawskiego Teatru Kwadrat już 1 marca w Poznaniu. "Medium" to znakomita komedia z dreszczykiem i efektami specjalnymi w reżyserii Andrzeja Nejmana.

Od premiery w 1941 roku wielki hit londyńskiego Westendu i nowojorskiego Broadwayu. Od października w Teatrze Kwadrat. Po raz pierwszy w nowym tłumaczeniu i adaptacji.

Lata 30. ubiegłego stulecia. Podwarszawski Konstancin. Państwo Ossowieccy to zgodne i stateczne małżeństwo. Witold (Paweł Małaszyński) jest autorem kryminałów i pracuje właśnie nad nową książką z wątkiem spirytystycznym. Kiedy w ich willi zjawia się tajemnicza Madame Arcati udany związek zostaje wystawiony na próbę. Podczas seansu wywoływania duchów zmaterializuje się bowiem największe zmartwienie pani domu, oraz najpiękniejsze wspomnienie jej męża w jednej osobie.  Duch byłej żony Witolda wywoła w ich życiu spore zamieszanie.  Cała nadzieja w tym, że Madame Arcati zdoła odesłać nietypowego gościa z powrotem w zaświaty.

Pełne humoru, błyskotliwe dialogi, barwne postaci to sekrety wieloletniego sukcesu sztuki Cowarda. Jej zaś nowa adaptacja okazała się brawurowym połączeniem klasycznej brytyjskiej komedii ze skrajnie współczesnym poczuciem humoru. Po dodaniu spirytystycznego dreszczyku i zaskakujących efektów specjalnych, widz otrzymuje pierwszorzędny koktajl na miarę pierwszej premiery Teatru Kwadrat w najważniejszym sezonie jego historii.

Zapraszamy do Poznania 1 marca 2016 r. (do Teatru Wielkiego).

Spektakle odbędą się o godzinie 17:15 i 20:15.

Bilety do nabycia na stronie Teatru Kwadrat www.teatrkwadrat.pl, w kasie Teatru Wielkiego w Poznaniu oraz w sieci salonów EMPiK.


Serdecznie zapraszamy!

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!