Trasa "Króla Swingu" zakończona!

Król Swingu" z Maciejem Stuhrem i Kubą Badachem powrócił w wielkim stylu!

Musical "Król Swingu", zainspirowany filmem "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy" Janusza Majewskiego. W rolach głównych wystąpią znani z filmu Maciej Stuhr, Sonia Bohosiewicz i Natalia Rybicka, do których dołączył Kuba Badach.

"Król Swingu" to propozycja dla miłośników dobrej muzyki i teatru. Gwiazdy, które pojawią się na scenie, są gwarancją doskonałej zabawy i rozrywki na najwyższym poziomie. Na widzów czeka musical, który zachwyci muzyką w wykonaniu orkiestry Big Collective Band pod dyrekcją Wiesława Pieregorólki.

09.04.2016 Szczecin , Azoty Arena . Musical Fot. Cezary Aszkiełowicz / Agencja Gazeta

Reżyserem musicalu  jest Sebastian Gonciarz,  twórca sukcesu  musicalu "Mamma Mia!" Choreografia przygotowana specjalnie do musicalu nawiązuje do lat 50. XX wieku. Odpowiada za nią choreografka  Agnieszka Brańska, od wielu lat związana z Teatrem Muzycznym ROMA, autorka choreografii m.in. do spektakli "Deszczowa piosenka" oraz "Mamma Mia!".

09.04.2016 Szczecin , Azoty Arena . Musical Fot. Cezary Aszkiełowicz / Agencja Gazeta

Premiera musicalu odbyła się 8 kwietnia br we wrocławskiej Hali Stulecia i została owacyjnie przyjęta przez publiczność.

Film Jerzego Majewskiego "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy" miał premierę 15 stycznia br. Obraz otrzymał Srebrne Lwy na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Agora była współproducentem tytułu, a jego dystrybutorem - NEXT FILM, spółka z grupy Helios. Do tej pory w kinach "Excentryków" obejrzało prawie 180 tys. widzów. Zaś CD z muzyka z filmu uzyskało status Złotej Płyty!

Program:

21.10. Gdańsk Ergo Arena KUP BILET

22.10. Płock Orlen Arena KUP BILET

23.10. Bydgoszcz Hala Łuczniczki KUP BILET

04.11. Toruń, Arena Toruń - koncert ODWOŁANY

06.11. Kielce, Hala Legionów - koncert ODWOŁANY

12.11. Koszalin, Hala Sportowo-Widowiskowa - koncert ODWOŁANY

 

DZIĘKUJEMY, ŻE BYLIŚCIE TAM Z NAMI!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!