10. Festiwal Komedii SZPAK już od 24 listopada w Szczecinie!

Od 24 do 27 listopada w Szczecinie odbędzie się 10 edycja Festiwalu Komedii SZPAK. Podczas 4 dni festiwalu szczecińskie sceny odwiedzą najważniejsi kabareciarze i stand uperzy w kraju. Powrót Kabaretu Mumio, Katarzyna Pakosińska czy Rafał Rutkowski z premierowymi programami! Musicie tam być!

SZPAK to festiwal, podczas którego prezentowane są różne środki artystycznego wyrazu, których wspólnym mianownikiem jest szeroko rozumiana komedia. Komedia, której celem jest nie tylko rozśmieszenie widza, ale także, a może i przede wszystkim - zmuszenie do refleksji, wzruszenie, wbicie szpilki w absurdy otaczającej nas rzeczywistości.

Festiwal nie zamyka się przy tym na formy i od 10 lat stara się prezentować to co na polskiej estradzie najlepsze niezależnie od tego czy jest to spektakl teatralny, monodram, kabaret czy niezwykle popularny w ostatnim czasie stand up.

SZPAK to wydarzenie, podczas którego widzowie mają okazję poznać propozycje na co dzień niedostępne w mediach czy na deskach teatrów instytucjonalnych. Często są to prezentacje z pogranicza teatru, kabaretu, pantomimy i muzyki, a nawet filmy i sztuki dla najmłodszych.

 

10. Festiwalu Komedii SZPAK10. Festiwalu Komedii SZPAK plakat promocyjny

 

Festiwal jest też platformą rozwoju i konfrontacji swoich dzieł z widzem, jurorem i innymi wykonawcami dla młodych, obiecujących zespołów i solistów. SZPAK jest zatem swoistym kolażem różnych środków wyrazu, którym przyświeca wspólny cel - uśmiech odbiorcy.

Program 10. Festiwalu Komedii SZPAK:

24 listoapada, 19:00 - MUMIO "Welcome Home Boys"
25 listopada, 18:00 - Konkurs Stand Up
25 listoapada, 21:00 - Narwanii Talk Show
26 listopada, 12:00 - Szpaczek dla dzieci - WymyWammy
26 listopada, 17:00 - Konkurs Kabaretowy
26 listopada, 21:00 - Impro z Gwiazdami
27 listopada, 12:00 - Szpaczek dla dzieci - PRZYJEZDNI
27 listopada, 18:00 - rafał Rutkowski

Bilety od 10 do 80 zł.

Szczegóły na www.szpak.info.pl

ZAPRASZAMY!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!