Radio Złote Przeboje na ŚWIĘTA!

Jak zorganizować Wigilię na ostatnią chwilę? Które potrawy lubimy najbardziej i czy zwierzęta naprawdę mówią ludzkim głosem?! Zobaczcie co przygotowaliśmy dla Was na święta!

Boże Narodzenie 2016 zaczyna się w Radiu Złote Przeboje już w piątek, bo o 18:00 startuje "Świąteczna Lista Przebojów Radia Złote Przeboje"! To Wy wybraliście 20 najlepszych świątecznych złotych przebojów. Na antenie zaprezentuje je Tomek Brhel w towarzystwie... zespołu PECTUS!

 

Wigilia, sobota 24 grudnia

Od 08:00 do 10:00, Agnieszka Kasprzyk w towarzystwie gości podpowie jak zorganizować "Wigilię na ostatnią chwilę!", czyli co zrobić jeśli na Wigilię nie masz nic i zorientowałeś się dopiero rano. Jak nieposprzątany dom, zamienić w miejsce na wytworną kolację doradzą m.in. Karol Okrasa i Dorota Szelągowska!

Od 10:00 do 12:00 w świątecznym programie Marzeny Rogalskiej "Rogalska od kuchni" pojawią się aktorzy kinowego przeboju nadchodzącego sezonu czyli "Po prostu przyjaźń". Magdalena Różczka i Bartłomiej Topa zdradzą kulisy powstawania filmu i opowiedzą o magicznych świętach w swoich rodzinnych domach.

Od 12:00 do 16:00, razem z Wami wybierzemy numer jeden na wigilijnym stole, czyli potrawę, którą lubimy najbardziej. Program "Wigilijna dwunastka w Radiu Złote Przeboje" poprowadzi z Wami Wojtek Babiarczyk!

A tradycyjnie już od 16:00 do północy, zagramy Wam wyłącznie kolędy, to będzie "Wieczór kolęd w Radiu Złote Przeboje"!

 

Pierwszy dzień świąt, niedziela 25 grudnia

0Person choosing pastries from tabletop selectionLisa Romerein / Getty Images

Od 08:00 do 13:00 gośćmi Tomka Brhela będą m.in. Mateusz Ziółko, Anna Wyszkoni, Krzysztof Krawczyk. Plejada muzycznych gwiazd opowie o swoich świętach w Radiu Złote Przeboje!

Od 13:00 w programie "Mikołaj na czasie w Radiu Złote Przeboje" Jerzy Elvis Telesiński przypomni, jakie prezenty znajdowaliśmy pod choinką przez ostatnich 30 lat. Niby niedawno... a można sie zdziwić, z jakich prezentów cieszyliśmy się 5, 10, czy 15 lat temu!

Wieczorem, od 18:00 "Przy świątecznym stole Radia Złote Przeboje", czyli o tym kogo każdy z nas spotyka w święta. Zabawna charakterystyka gości świątecznych, których każdy spotka przy stole, a nie wie jak zareagować na ich zaczepki o "męża" czy... "brak potomka".

 

Drugi dzień świąt, poniedziałek 26 grudnia

20.12.2012 ZMIGROD , SPOLDZIELNIA SOCJALNA JOANNA DZIKOWSKA

Od 08:00 "Święta bez tajemnic", czyli Kuba Mędrzycki opowie o tym, w co święcie wierzymy, a to nie do końca... prawda. Czy można zjeść tyle, żeby pękł nam brzuch, kiedy tak naprawdę urodził się Jezus? Tego trzeba posłuchać, aby zabłysnąć przy świątecznym stole!

Od 13:00 na antenie pojawi się Piotr Jaworski i program "Ludzkim głosem w Radiu Złote Przeboje", czyli o tym, że zwierzęta nie mówią co prawda ludzkim głosem, ale cały czas próbują nam coś powiedzieć. Co o nas myślą bracia mniejsi, dlaczego osioł jest uparty, i co ma wspólnego przeciętny dyrektor z naczelnymi? W poszukiwaniu odpowiedzi ZOO odwiedził Piotr Jaworski!

Od 18:00 w programie "Długie święto w Radiu Złote Przeboje", Wojtek Babiarczyk opowie o tym, jak przedłużyć sobie świąteczny klimat dzięki prostym i zabawnym patentom jak zapakowanie wcześniej rozpakowanych prezentów, żeby rozpakować je we wtorek po pracy!

BĄDŹCIE Z RADIEM ZŁOTE PRZEBOJE W TE ŚWIĘTA!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!