Charytatywny "Bal u Przyjaciół" w kubańskich rytmach już w sobotę!

Już 25 lutego Hotelem DoubleTree by Hilton zawładną latynoskie rytmy i gorąca, karnawałowa atmosfera. Łódzkie Stowarzyszenie Przyjaciele Świata hucznie rozpoczyna kolejny rok charytatywnej działalności i nie zwalnia tempa. Noworoczny plan jest niezmienny: nadal pomagać potrzebującym.

Stowarzyszenie "Przyjaciół Świata" prowadzi działalność charytatywną m.in. poprzez sprzedaż przedmiotów codziennego użytku, zdobionych autografami i rysunkami znanych osób. Organizują też cykliczne kolacje charytatywne "Przyjaciele Gotują", które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Fundusze pozyskane podczas kolejnych kolacji charytatywnych, Stowarzyszenie przeznacza na rzecz najmłodszych, a swoje akcje kieruje szczególnie do domów dziecka, szpitali i świetlic podwórkowych.

W ostatnią sobotę karnawału odbędzie się druga edycja imprezy charytatywnej  - "Bal u przyjaciół". Będzie to doskonała okazja by wesprzeć inicjatywę stowarzyszenia "Przyjaciół Świata" oraz do spędzenia czasu w przyjacielskim gronie przy radosnych i energetycznych rytmach muzyki kubańskiej.

Na "Balu u Przyjaciół" wystąpią Jose Torres i Havana Dreams - pierwszy na polskiej scenie muzycznej zespół, znany zarówno z tradycyjnej muzyki kubańskiej, jak i nowego stylu młodego pokolenia - Timbie.

Organizatorki balu zadbały też o podniebienia gości. Serwowana kolacja, zostanie przygotowana przez Szefa Kuchni Restauracji Four Colors, Hotelu DoubleTree by Hilton - Rafała Zagajewskiego Nie zabraknie też animatorów tanecznych i kubańskiego DJ`a. Na gości czeka również specjalna niespodzianka od samego - Kamila Stocha!

Formuła łącząca pomaganie z atrakcyjną propozycją spędzania czasu sprawdza się doskonale. "Bal u Przyjaciół" to okazja, by w szczególny sposób otworzyć kolejny rok naszej działalności. Przed nami nie lada wyzwania - X jubileuszowa edycja kolacji charytatywnej "Przyjaciele gotują" i inne, mniejsze akcje. Niezmiennie zachęcamy do pomagania z nami! - mówi Joanna Nordyńska, organizatorka wydarzenia.

Bieżąca edycja Balu przyczyni się do wsparcia łódzkiej transplantologii, szczególnie przeszczepów rodzinnych, na Oddziale Nefrologii z Oddziałem Dializ oraz na Oddziale Klinicznym Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi. Zebrane środki posłużą także na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla Centrum Medycznego im. Wacława Łęckiego w Łodzi oraz na na sprzed rehabilitacyjny dla osób z zaburzeniami neurologicznymi, leczonych w Zakładzie Układzie Równowagi i Katedry Otolaryngologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi.

Na"Bal u Przyjaciół" zaprasza Radio Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!