3 Urodziny DoubleTree by Hilton Warsaw już 22 czerwca!

Polecane
19.06.2017 18:13
Anna Mucha

Anna Mucha (KAPIF)

DoubleTree by Hilton Warsaw, pięknie położony hotel, w którym odpoczniesz z dala od zgiełku, a jednak w stolicy.. 22 czerwca będzie obchodził swoje 3 Urodziny - wyjątkowo relaksacyjnie!

Od wczesnych godzin popołudniowych w zielonym ogrodzie hotelu będzie można poćwiczyć jogę, 3/4 dance oraz bodyART z najlepszymi instruktorami i gwiazdami zafascynowanymi medytacją. Będzie też można wziąć udział w warsztatach parzenia herbaty, w szczególności tej wyciszającej i relaksującej na bazie yerba matte, melisy i innych mieszanek ziołowych, przygotowanych przez markę Five O'clock.

Urodziny DoubleTree by Hilton Warsawzaproszenie

Wieczorna część imprezy to kontynuacja świętowania w ogrodzie przy akompaniamencie fortepianu i kojącym wokalu Wojciecha Ezzata - finalisty X Factor.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą: znakomita aktorka - Anna Mucha, która umiejętnie łączy aktywne życie zawodowe z życiem prywatnym, wiedząc jak ważna jest chwila dla samego siebie. A także DJ Adamus - DJ i producent muzyczny, od kilku lat zachwycony filozofią wschodu, czerpiący inspiracje ze swoich dalekich podróży. Jeżeli chcecie Państwo przeżyć wyjątkowo relaksacyjne chwile w urokliwym hotelu, przy świetnej muzyce i wyśmienitej, lekkiej kuchni zaplanujcie 22 czerwca niezwykły dzień w DoubleTree by Hilton Warsaw.

POLECAMY!

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!