Inspiration Day już 16 września 2017 w Szczecinie!

Ponad pół tysiąca osób spotka się ze społecznikami, dziennikarzami i specjalistami rozwoju osobistego.

Znakomici mówcy, niezwykłe historie i najbardziej inspirujące wydarzenie roku - Inspiration Day. Już po raz trzeci w Szczecinie, tym razem odbędzie się 16 września 2017 r. w Operze na Zamku.

Idea jaka przyświeca Michałowi Hamerze, organizatorowi Inspiration Day w Szczecinie, wciąż jest ta sama - zaprosić niezwykłych ludzi, by podzielili się z uczestnikami swoimi historiami. Większość z nich to osoby, które w życiu wiele osiągnęły, często mówi się o nich "ludzie sukcesu". Zawsze jednak kryją się za tym niezwykłe historie, trudne wybory i mnóstwo pracy.

Michał Hamera opowiedział o poprzednich edycjach wydarzenia.

Na scenie Inspiration Day pojawili się w ostatnich latach między innymi Jerzy Owsiak, Dorota Wellman, Beata Pawlikowska, Mateusz Kusznierewicz i Robert Biedroń. Każde z nich pokazało inne podejście inną drogę. Każde jednak przekonywało z ogromną energią, że najważniejsze to być sobą i nie rezygnować z marzeń.

Tradycją stało się stopniowe ujawnianie kolejnych mówców wrześniowego spotkania. Dziś już wiadomo, że wystąpią m.in. Marzena Rogalska, która radiowym głosem zmienia świat, Angelika Chrapkiewicz-Gądek, która przekonuje, że można pokonywać wiele życiowych przeszkód, gdy się zna cel, ks. Jacek Wiosna Stryczek znany doskonale z akcji Szlachetna Paczka, Jacek Walkiewicz - psycholog, mówca i szkoleniowiec, Jarosław Kuźniar - dziennikarz, osobowość telewizyjna oraz podróżnik, a także Adam Pioch - założyciel Toastmasters w Poznaniu pomagający na co dzień pokonać lęk przed publicznymi wystąpieniami

Szczecin, Opera na Zamku - 16.09.2017r

Więcej szczegółów oraz bilety na: www.szczecininspiruje.com.pl oraz bilety.fm.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!