Zimowe szaleństwo w Stacji Narciarskiej Cieńków

Redakcja
23.02.2018 15:40
Stacja Narciarska Cieńków

Stacja Narciarska Cieńków (materiały prasowe)

Zima nareszcie jest zimą. Warto wybrać się w góry aby aktywnie spędzić czas, pobawić się na śniegu z rodziną oraz. spalić trochę nadmiaru kalorii.

Stoki pokryte białym puchem, delikatny mróz, piękne widoki, świeże powietrze i całe mnóstwo dobrej zabawy. To wszystko czeka narciarzy w Wiśle, w Stacji Narciarskiej Cieńków.

Ośrodek zadowoli zarówno bardziej wymagających, jaki i początkujących narciarzy oraz całe rodziny z małymi dziećmi.  Oferuje narciarzom pięć tras zjazdowych o łącznej długości 4,5 km i  różnym stopniu trudności. Narciarze maja do swojej dyspozycji  kolej linową o długości  1000 metrów, wyciągi talerzykowe, zaczepowe oraz przenośnik taśmowy. Trasy są codziennie naśnieżane, ratrakowane i nowocześnie oświetlone, udostępnione do późnych godzin wieczornych. Na Stacji Cieńków można skorzystać z oferty szkółek narciarskich oraz wypożyczalni sprzętu narciarskiego i snowboardowego.

Po szaleństwach na stoku dobrze jest pomyśleć o odpoczynku i regeneracji. Liczne punkty gastronomiczne serwują specjały nie tylko kuchni regionalnej. Warto spróbować specjalności Bistro Cieńkowskiego - przepysznych hamburgerów czy też wypić rozgrzewającą "góralską" herbatę lub kawę na dużym tarasie widokowym kawiarni Cafe Peron, wychodzącym bezpośrednio na stok.

Również na stoku obok Stacji znajduje się przytulny Hotel***Ogrodzisko. Daje to możliwość spędzenia dłuższego urlopu w tym miejscu. Goście Hotelu Ogrodzisko oraz Stacji Narciarskiej Cienków mają do swojej dyspozycji duży bezpłatny parking.

Zapraszamy www.cienkownarty.pl

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!