Chemiczna mikstura dźwięków w Palladium

kg
04.10.2010 11:58
7 października odbędzie się koncert zespołu 'Chemia', który zajął 5 miejsce w konkursie Top Trendy 2010.

Koncert odbędzie się w warszawskim klubie Palladium. Gościnnie wystąpią Kobranocka, Kasia Wilk i Marek Piekarczyk. Podczas koncertu widzowie usłyszą muzykę pełną kontrastujących ze sobą klimatów - od orientalnych przez akustyczne, funk aż do ciężkich rockowych riffów.


Zespół powstał w 2007r. w Warszawie. Jak mówią "Chemicy" w wyniku reakcji zachodzących podczas wspólnych spotkań, fascynacji różnymi nurtami muzycznymi, powstaje wybuchowa mieszanka dźwięków, które znalazły się na debiutanckiej płycie. Premierowy albumu "Dobra Chemia" ukazał się 2 października   2010.

Świadomym  wyborem muzyków jest brak jakichkolwiek artystycznych ograniczeń. Każdy z nich ma za sobą wiele doświadczeń muzycznych z największymi tuzami polskiej sceny rozrywkowej.

Skład Chemiczny zespołu nie jest przypadkowy - głowne ingrediencje to świadomość muzyczna oraz wzajemne zrozumienie. W Chemii grają Zbyszek Krebs, Wojtek Balczun, Adam Kram, Krzysiek Jaworski, Rafał Stępień, spiewa Marcin Koczot.

Pierwszym singlem tego muzycznego laboratorium była "Mantra" - do tej piosenki powstał teledysk w reżyserii Jacka Kościuszko.


Kolejnym singlem Chemii, do którego powstał również teledysk - jest utwór "Jeden Świat".Strona zespołu: www.chemiasound.pl


Chemia zagra trasę koncertową z Kobranocką:
22.X. - KRAKÓW klub KWADRAT
04.XI - POZNAŃ klub LIZARD
05.XI - TORUŃ klub LIZARD
06.XI - ŁÓDŹ klub LIZARD

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!