Galowy Wieczór Kabaretowy - Ani Mru Mru i Przyjaciele

Już 16 listopada, w Sali Kongresowej odbędzie się Galowy Wieczór Kabaretowy. Chcesz zobaczyć Ani Mru Mru na żywo?

 

Galowy Wieczór Kabaretowy to znakomity projekt 4 zdolnych kabaretów, które zapewnią Nam aż trzy godziny wyśmienitej zabawy, prezentując zarówno swoje bestsellerowe numery jak i wspólne skecze oraz piosenki. Mając na uwadze różnorodność artystów biorących udział w Galowym programie, tj. Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Smile oraz Słoiczek Po Cukrze, każdy widz zostanie zaspokojony przepysznym koktajlem humoru.

 

 

Każda z czterech grup, występujących w Galowym Wieczorze Kabaretowym, prezentuje swój indywidualny styl, który w połączeniu z pozostałymi kabaretami stworzy niezapomniany klimat, pozytywnie oddziałując na wszystkich widzów. Z pewnością nie będzie to klasyczny kabareton, ponieważ projekt ten ma to do siebie, że mimo iż zaczyna się według scenariusza, dzięki publiczności, improwizacji i wykorzystaniu świeżych pomysłów, tworzy niepowtarzalne scenki oraz gagi i w ten sposób program nigdy nie kończy się tak samo.

 

Galowy Wieczór Kabaretowy to właściwy dobór artystów, prezentujących bogaty repertuar satyryczny o dodatnim ładunku humoru, będący idealnym sposobem na spędzenie wyśmienitego wieczoru.

 

 

Chcesz zobaczyć Galowy Wieczór Kabaretowy 16 listopada o 19:00 w Sali Kongresowej na żywo?!

 

 

KONKURS

 

Już jutro po 9, na antenie Radia Złote Przeboje prezentować będziemy fragment zdania, wypowiadanego przez Kabaret Ani Mru Mru. Waszym zadaniem będzie wybranie, z podanych przez prowadzącego, prawidłowego zakończenia i jak najszybsze dodzwonienie się do studia pod numer podany na antenie!

 

Na najszybszych słuchaczy z prawidłową odpowiedzią czekają podwójne zaproszenia na Galowy Wieczór Kabaretowy!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!