Pierwsze DVD kabaretu SMILE

13.04.2011 18:40
Kabaret SMILE

Kabaret SMILE (Kabaret SMILE)

Kabaret SMILE wydał właśnie swoje pierwsze DVD! Polecamy i zapraszamy już teraz do obejrzenia wywiadu z Kabaretem.

 

Pierwsza płyta DVD kabaretu SMILE to rejestracja występu, który odbył się w lubelskiej ACK Chatce Żaka dnia 20 lutego 2011r. Kabaret na tę okoliczność przygotował dziesięć najbardziej lubianych przez publiczność skeczy oraz piosenek.

 

 

W programie znalazły się dobrze znane skecze - "Kredyt" , "Jasełka" , "Pan Stanisław - kierowca Tira". Grupa rewelacyjnie odnajduje się w piosence kabaretowej. Oprócz coverów na płycie znajdziemy również autorskie kompozycje, które szybko wpadają w ucho. Niespotykany w kabarecie polskim mocny głos Michała oraz ruch sceniczny i efekty specjalne, sprawiają, że publiczność niejednokrotnie dołącza się do śpiewu z artystami.

 

Całość przedstawienia dopełniła efektowna i różnorodna gra świateł, oprawa muzyczna, nowoczesna scenografia oraz żywiołowe reakcje lubelskiej publiczności. To płyta dla osób w każdym wieku, szukających dobrej rozrywki i chwili relaksu. Ten dynamiczny, energiczny, miło oglądający się, a przede wszystkim śmieszny program kabaretowy, z pewnością znajdzie wielu odbiorców.

 

POLECAMY!

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!