Znacie Monikę Rysiardson?

14.04.2011 21:00
Monika Richardson, WWF Polska
fot. Urszula Marchwiak

Monika Richardson, WWF Polska fot. Urszula Marchwiak (Monika Richardson, WWF Polska)

Zapewne odpowiedzieliście ?nie?. Na 100% jesteście w błędzie!!! Ta Pani jest bardzo dobrze wszystkim znana tylko pod innym nazwiskiem.


Monika Richardson, bo to o niej mowa, postanowiła zmienić nazwisko, a raczej po prostu je spolszczyć. Co skłoniło ją do podjęcia tej trudnej decyzji?

Noszę to nazwisko przez 15 lat ale mimo to spotykam na swej drodze ludzi, którzy nie umieją go wymówić albo po prostu nie podoba im się, że brzmi obco - mówi Monika Richardson. Myślałam o zmianie nazwiska na Kowalska, albo Nowak, ale jestem bardzo zżyta z dotychczasowym i chciałam tylko dodać mu polski akcent.


Dlaczego akurat Rysiardson?

Spisałam sobie wszystkie pomysły takie jak Richardsiewicz, Ryszardson, Richardska, Ryszardska Było tego dużo. Rysiardson wydaje mi się najbardziej przyjazne no i bardzo dobrze mi się kojarzy


Monika zapytana o to „dobre skojarzenie” tajemniczo się uśmiecha i mówi tylko „Wiadomo, że wszystkie Ryśki to fajne chłopaki, a w Polsce mamy ich niewielu”. Nie chce powiedzieć nic więcej. Jaką tajemnice skrywa Monika Richardson przepraszamy - Rysiardson? Może więcej wyjaśnią zdjęcia:

 

Monika Richardson, WWF PolskaMonika Richardson, WWF PolskaMonika Richardson, WWF Polska

 

W tym roku 1 procent Waszego podatku może pomóc ratować polskie rysie i polską przyrodę! Organizacja ekologiczna WWF prowadzi program ochrony tych pięknych kotów oraz chce pomóc w ich powrocie do mazurskich lasów, w których kiedyś żyły. W tym celu WWF sprowadzi do Polski rysie z Estonii, jednocześnie ratując im życie.

 

Więcej szczegółów TUTAJ.

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!