Wielki Dzień Dobierania Biustonoszy

W sobotę 14 maja w Warszawie odbędzie się już 4 edycja edukacyjnej Akcji - Wielki Dzień Dobierania Biustonoszy, wspieranej przez dwie niezwykłe ambasadorki - Dorotę Wellman i Marzenę Rogalską.

 

Jest to wspaniała okazja, by poświęcić jeden dzień tylko sobie. Dlatego właśnie 14 maja, od godziny 10.00 do 20.00, czekamy na wszystkie kobiety, które chcą podarować sobie wyjątkowy prezent. Tego dnia panie w intymnych kabinach, mają możliwość skorzystania z bezpłatnego brafittingu pod okiem ekspertów Chantelle oraz z porad specjalistów od zdrowia i urody miesięcznika „Claudia”.

O kobiecości i znaczeniu odpowiedniego doboru bielizny będą mówiły ambasadorki Akcji - Dorota Wellman i Marzena Rogalska, które już po raz czwarty zgodziły się pozować.

Warszawskie Centra Handlowe, w których przeprowadzana jest akcja: Buduar de Luxe, CH Promenada, ul. Ostrobramska 75 C; Buduar de Luxe, CH Złote Tarasy, ul. Złota 59; Chantelle Paris, CH Galeria Mokotów, ul. Wołoska 12; Chantelle Paris, CH Sadyba Best Mall, ul. Powsińska 31; La Cotte, CH Arkadia, ul. Jana Pawła II 82; Janira, ul. Nowy Świat 51; Janira, ul. Marszałkowska 87

 

Marzena Rogalska w najbliższej audycji Między Słowami, która odbędzie się już w tę niedzielę, 8 maja, będzie rozmawiać ze swoimi gośćmi właśnie na ten temat. Zapraszamy do słuchania!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!