Wykręć kilometry dla autyzmu!

Rajd Rowerowy na Rzecz Osób z Autyzmem.

 

Po raz piąty Fundacja SYNAPSIS i Warszawska Masa Krytyczna zapraszają do udziału w Społecznym Rajdzie Rowerowym na Rzecz Osób z Autyzmem.  Za każdy kilometr, przejechany przez jednego uczestnika rajdu, Fundacja Orange przekaże środki finansowe na rzecz osób z tą niepełnosprawnością.

 

Twój 1 kilometr = 3zł x 10km (trasa rajdu) = 30zł na rzecz osób z autyzmem

 

Każdy uczestnik Masy na Autyzm wspiera osoby z autyzmem. Przejechane kilometry zamieniane są na złotówki, które sfinansują rozwój wczesnej diagnozy oraz terapię osób z autyzmem. Udział w Rajdzie jest także gestem solidarności z ludźmi dotkniętymi tą niepełnosprawnością.

 

 

 

 

Rajd organizowany jest przez Fundację SYNAPSIS oraz zespół Warszawskiej Masy Krytycznej dzięki dofinansowaniu ze środków m. st. Warszawy. Partnerem strategicznym przedsięwzięcia jest Fundacja Orange. Rajd wspiera również Fundacja BGŻ.

 

W czterech dotychczasowych edycjach Masy na Autyzm wzięło udział ponad 5 000 osób. Fundacji SYNAPSIS udało się zgromadzić w ten sposób środki w wysokości 364 000 zł. Koszty te w całości przeznaczone zostały na pomoc osobom z autyzmem.

 

Udział w rajdzie jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się poprzez stronie Masa Na Autyzm >>>

 

Po raz pierwszy w tym roku rajd będzie częścią cyklu "Polska na rowery", organizowanego przez Grupę Agory.  Akcja zachęca do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz organizowania rajdów rowerowych.

 

Więcej o autyzmie na www.synapsis.org.pl.

 

Jadą z nami:

 

Partnerem strategicznym przedsięwzięcia jest Fundacja Orange, która już po raz piaty za przejechane na rowerach kilometry przekazuje środki na rzecz osób z autyzmem. Po raz drugi rajd wspiera Fundacja BGŻ, partner główny Masy na Autyzm.

 

Tegorocznej imprezie patronują: serwis polskanarowery.pl, Gazeta Stołeczna, Radio Złote Przeboje oraz NGO, Aktywni.pl i Aktivist.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!