Zaśpiewaj z Urszulą w Opolu

12.05.2011 12:44
urszula.art.pl

urszula.art.pl (urszula.art.pl)

Wybierz jedną z piosenek Urszuli, zaśpiewaj i wygraj niepowtarzalną możliwość zaśpiewania w duecie z artystką.

 

NAJLEPSI POD SŁOŃCEM

 

Solaris Center (Opole, Plac Kopernika 16) dla wszystkich, którym marzy się wokalna kariera szykuje wyjątkowy konkurs w którym nagrodami są występ na jednej scenie z Urszulą oraz nagranie albumu demo.

 

Aby wygrać możliwość zaśpiewania z Urszulą wystarczy Przyjść na Casting 21 maja 2011 r. do Centrum Kultury (ul. Oleska 45, Opole) w godzinach 12:30 - 20:30 oraz zaśpiewać wersję piosenki do wyboru „Konik na biegunach” lub „Dmuchawce, latawce, wiatr”.

 

 

 

Jak wziąć udział w konkursie?


Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie opole.gazeta.pl lub zadzwonić pod numer 782 760 168 lub zapisać się w dniu castingu.

 

Komisja Konkursowa złożona z wykładowców Opolskiego Studia Piosenki oraz dziennikarza Gazety Wyborczej wyłoni 20 najlepszych Uczestników Castingu, którzy przejdą do II etapu. O tym kto zostanie Pierwszym Laureatem zadecyduje sama autorka utworów – Urszula. Drugi Laureat zostanie wyłoniony w trakcie głosowania publiczności za pośrednictwem strony internetowej www.opole.gazeta.pl.

 

Laureat Jury w nagrodę będzie miał możliwość wystąpienia z Urszulą podczas koncertu 9 czerwca 2011 roku w Solaris Center. Laureat Publiczności nagra album demo z pięcioma piosenkami. Za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca (nagroda jury, publiczności) do wygrania są: odtwarzacze mp3 oraz płyty CD z autografami Urszuli.

 

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!


Regulamin konkursu na stronie www.solariscenter.pl.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!