35-lecie KORY w Zakopanem

17.05.2011 09:27
Wyjątkowy koncert z okazji 35-lecia pracy artystycznej KORY odbędzie się już w ten weekend. Przypuszczalibyście, że to aż tyle lat?!

 

Dama polskiego rocka, fenomenalna wokalistka zespołu Maanam wystąpi 20 maja o godz. 20:00 w Dworcu Tatrzańskim. Będzie to kolejny koncert legendy polskiej sceny po udanych występach T-Love, Voo Voo, Sztywnego Palu Azji.

 

Usłyszymy największe przeboje zespołu Maanam i KORA: Boskie Buenos, Karuzela marzeń, Oddech szczura, Kocham Cię Kochanie Moje, Szał niebieskich ciał, Luciolla, Lipstick on The Glass, Róża, Bez ciebie umieram.

 

KORA tak mówi o swoim zakopiańskim koncercie:

 

Kocham przyrodę, a Zakopane to wspaniałe krajobrazy i cudowni ludzie. Nie mogę doczekać się koncertu w Waszym Zakopanem. Dla mnie będzie to spotkanie różnych żywiołów. Z jednej strony energia wspaniałej Publiczności, a z drugiej - zbliżenie do natury. Przed koncertem na pewno wybiorę się na spacer. Do zobaczenia w Dworcu Tatrzańskim!

 

 

 

 

 

 

KORA to pierwsza dama polskiego rocka, autorka oryginalnych tekstów piosenek i wierszy. Zadebiutowała w 1976 roku z zespołem Maanam. Już na samym początku swojej kariery uznana została za niebywałe zjawisko wokalno-estradowe. Koncert w 1980 roku w Opolu był dla Kory czasem przełomowym. Na nowej fali polskiego rocka KORA stała się wielką gwiazdą, głosem pokolenia. Kora swoimi tekstami zerwała z dotychczasowym PRL-owskim nihilizmem tekściarskim.

 

KORA ma na swoim koncie szereg platynowych i złotych płyt, około 4000 tysięcy zagranych koncertów w Polsce i na Zachodzie, kilka milionów sprzedanych płyt, nagrała dziesiątki teledysków, których autorami byli wybitni polscy Artyści.

 

Bilety w cenie 60 zł w przedsprzedaży i 75 zł w dniu koncertu. Przedsprzedaż prowadzona będzie w Dworcu Tatrzańskim codziennie od godziny 13.00 do wyczerpania puli przedsprzedażowej.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!