Poczuj się jak prawdziwy cowboy!

Przyjdź na wyścigowy weekend na Torze Służewiec w stylu Dzikiego Zachodu.

 

Najbliższa dwudniówka (21 i 22 maja) na Torze Służewiec w Warszawie zapowiada się wyjątkowo ciekawie. W 16 gonitwach o łącznej puli nagród ponad 190 000 złotych, rywalizować będzie blisko 150 koni. Najważniejsze gonitwy weekendu to sobotnia Nagroda Wiosenna oraz niedzielna Nagroda Rulera, pod honorowym patronatem Pana Adama Giersza, Ministra Sportu i Turystyki. Wyścigowym emocjom towarzyszyć będzie niezwykła oprawa w dobrym stylu Dzikiego Zachodu.

 

 

 

 

Zarówno w sobotę jak i w niedzielę bomba pójdzie w górę o godz. 14.30. Pół godziny wcześniej odbędzie się poprzedzająca gonitwy prezentacja koni na padoku. Podczas dwudniówki w odstępach trzydziestominutowych rozegranych zostanie po osiem gonitw każdego dnia.

 

W przerwach między zmaganiami dżokejów będzie można skorzystać z wielu atrakcji. Najodważniejszych czeka efektowna próba wytrzymałości na symulatorze rodeo. Zainteresowanych zanikającymi zawodami na pewno przyciągnie stoisko kowala. W kuźni będzie można dowiedzieć się jak produkowane są podkowy i jak "kuć żelazo póki gorące". Na miejscu skorzystać można również z relaksacyjnej przejażdżki bryczką, co w połączeniu z zazielenioną florą Toru Służewiec gwarantuje pełne odprężenie po tygodniu pracy. Pamiątką po wizycie na wyścigach może być wykonana przez rysownika karykatura bądź coś ładnego upolowanego w kramiku z zabawkami lub kapeluszami.

 

Świeże powietrze i duża przestrzeń przyciągają na Tor Służewiec rodziny z dziećmi. W nadchodzący weekend pociechy będą mogły bawić się beztrosko przez długie godziny. Na najmłodszych czeka darmowa wata cukrowa, popcorn oraz krowa pełna mleka
i konkurs dojenia na czas. W westernowej zagrodzie dzieci będą mogły wyskakać się na dmuchanych zabawkach. Po przejażdżce dziecka na kucyku niejeden ojciec usłyszy później w domu "Tato, kup konika".

 

Zachęcamy do przyjścia w strojach kowbojskich. Na najlepiej przebranych czekają nagrody!

 

Najaktualniejsze informacje o gonitwach, program wyścigowy, opinie trenerów, oceny szans koni, powtórki wideo i zdjęcia znajdziecie na stronie Toru Służewiec. Warto również  odwiedzić profil "Wokół Służewca" na Facebooku.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!