Turniej tenisa dla każdego

Weź udział w turnieju tenisowym amatorów i wygraj wyjazd na finały French Open w Paryżu.

 

W dniach 20 - 22 maja w Parku 3 Maja w Łodzi oraz na terenie klubu tenisowego EUROTENIS odbędzie się pierwsza edycja turnieju tenisowego amatorów  p.n. Nordyński Open by Peugeot.

 


 


Turniej odbywa się  pod auspicjami  ATP Sp z o.o. (Amatorski Tenis Polski) i przeznaczony jest wyłącznie dla amatorów, czyli osób, które nigdy nie grały w tenisa zawodowo, bądź  co najmniej 15 lat temu skończyły karierę.

 

Patronat nad imprezą objęły Pani Prezydent Miasta Łodzi  Hanna Zdanowska  oraz
Pani Wojewoda Jolanta Chełmińska.


Przewidzianych jest kilka kategorii rozgrywek, zarówno w zależności od wieku, jak
i umiejętności (także dzieci). We wszystkich kategoriach zwycięzcy otrzymają puchary i ciekawe nagrody, a każdy uczestnik otrzyma paczkę powitalną.

 

Najważniejsza z  nagród to wyjazd na mecze finałowe French Open rozgrywane na kortach Roland  Garros w Paryżu (z przelotem i zakwaterowaniem).  Ta nagroda  przeznaczona jest dla  zdobywców I miejsca w kategoriach Open -  żeńskiej i męskiej.

 

RAMOWY PLAN TURNIEJU:

 

Piątek 20 V 2011 - Otwarcie turnieju g.8.30

9.00-22.00 rozgrywki 1-2 runda

 

Sobota 21 V 2011 - 9.00-20.00 mecze 2 runda, ćwierćfinały i półfinały

21.00 Players' Party - Grill

 

Niedziela 22 V 2011 - 10.00 - 16.00 finały

18.00 - Zakończenie turnieju i wręczenie nagród

 

Więcej informacji znajdziecie na  stronie internetowej turnieju Nordyński Open. Tam też trzeba się zarejestrować jako  zawodnik turnieju (zapisy wyłącznie on-line do 16 maja włącznie).

 

Wszystkich chętnych tenisistów amatorów zachęcamy do wzięcia udziału  w turnieju przy  dobrej zabawie i sportowej rywalizacji!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!