Zobacz spektakl we własnym domu!

18.05.2011 19:01
Print Screen ze strony allLive.pl

Print Screen ze strony allLive.pl (Print Screen ze strony allLive.pl)

Innowacyjny projekt oglądania na żywo teatralnego spektaklu na monitorze komputera, gdzie tylko chcesz!

 

AllLive.pl jest pierwszym w Polsce serwisem internetowym, który transmituje na żywo spektakle teatralne w czasie rzeczywistym.

Twórcy chcą, aby sztuka teatralna dotarła do małych miejscowości, rodziców z małymi dziećmi, Polonii, niepełnosprawnych oraz wszystkich tych, dla których cena biletu stanowi barierę nie do przejścia. To również doskonały pomysł na spędzenie wieczoru na swojej kanapie i obejrzenie spektaklu. Prawie tak, jakbyście byli w tradycyjnym teatrze!

 

Jakość transmisji będzie automatycznie dostosowana do jakości łącza użytkownika. Minimalne warunki techniczne, jakie należy spełnić, aby komfortowo oglądać przekaz z teatru to:

 

- łącze internetowe min. 512 KB/s.
- Adobe Flash Player w wersji minimum 8.0

 

21 i 22 maja o godz. 19.30 odbędą się pierwsze w Polsce transmisje spektaklu teatralnego z warszawskiego Teatru 6. Piętro. Każdy, kto ceni w teatrze żywiołowość, radość z obcowania z nowymi talentami i zaskakującą formę, powinien zobaczyć spektakl "Maszyna do liczenia".

 

 

 


Zaskakujący jest sam gatunek spektaklu. Autorzy piosenek Robert Janson i Jacek Cygan, choreograf Jarosław Staniek i reżyser Eugeniusz Korin nazwali go przewrotnie "musicalem buffo". A zagra w nim trzynastu debiutujących na profesjonalnej scenie absolwentów i studentów Akademii Teatralnej w Warszawie oraz Łódzkiej Filmówki. Wśród tej trzynastki są zwycięzcy głównych nagród aktorskich na festiwalach szkół teatralnych w Polsce i zagranicą.

 

Będziecie mogli zobaczyć jak przyszłe gwiazdy teatru i kina zdobywają chrzest bojowy w jednej z najbardziej fascynujących i niesamowitych sztuk XX wieku. Tego wieczoru zagrają, wyśpiewają, odtańczą, a nawet podzielą się postaciami, zaspokajając tym samym znany wielu dyrektorom teatrów głód młodych aktorów na role główne. Dokonują tego wszystkiego w pełnej groteski i ironii tragifarsie wybitnego amerykańskiego autora Elmera Rice'a.

 

Ponadczasowy, genialny tekst jest zabawną, a czasem wzruszającą opowieścią o naszych zmaganiach z życiem, losem i czasem, akcja której rozgrywa się w Ameryce w latach wielkiego kryzysu, a częściowo w zaświatach.

 

A już w czwartek i piątek będziecie mieli możliwość wygrania biletów na ten wyjątkowy pokaz. Śledź stronę Radia Złote Przeboje, słuchaj uważnie prowadzących i wygrywaj bilety na wirtualny spektakl!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!