Dzień Matki w Radiu Złote Przeboje

23.05.2011 17:20
Wygraj weekend w SPA dla siebie i swojej Mamy!

 

26 maja każda Mama świętuje jedno z najpiękniejszych świąt w roku - Dzień Matki. Nie wiesz co możesz podarować tego dnia swojej Mamie? Zastanawiasz się jak możesz ją zaskoczyć? Nie jesteś pewien, co sprawi jej przyjemność?

 

Radio Złote Przeboje przygotowało dla was specjalną możliwość wygrania tygodniowego urlopu w SPA!

 

Jak zdobyć ten wyjątkowy prezent i sprawić by tegoroczny Dzień Matki stał się najszczęśliwszym dniem dla najbliższej twemu sercu osoby?

 

Wystarczy, że wyślesz nam najpiękniejsze życzenia dla Mamy na adres mama@zloteprzeboje.pl oraz podasz jej i swój numer telefonu. W czwartek, 26 maja, zadzwonimy do ciebie i sprawdzimy jak dobrze znasz swoją Mamę. Zwycięzcy finałowych rozgrywek dostaną od Radia Złote Przeboje dwuosobowe zaproszenia do nadmorskiego SPA. Pozostali uczestnicy finałów otrzymają telefony komórkowe!

 

Nie zastanawiaj się dłużej. Spraw, by tego dnia spełniły się niewypowiedziane marzenia twojej Mamy. Weź udział w zabawie i pokaż jak bardzo ją kochasz!

Komentarze (4)
Zaloguj się
 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Udało się wygrałam tydzień SPA nad morzem z mamą obydwie płakałyśmy...będzie tak jak kiedyś my 2 ;)
  Tak bardzo ją kocham a człowiek o tym zapomina w codzienności życia...Czekam na informajcę ;)

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Ja też wygrałam dla mamy tydzień relaksu w SPA, miło że mogę jechać razem z nią, a teraz czekam już tylko na przesyłkę :)

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 1 raz -1

  Czy w dzień Matki również można wysłać maila z życzenaimi i ma się szansę na udział w konkursie? Czy tylko osoby które zrobiły to wczesniej?

 • avatar

  beatakaczmar

  Oceniono 3 razy -1

  Wysłałam życzenia dla Mamy, proszę, jeżeli nie wygram, to chociaż zadzwońcie do mojej Mamy :) Jakbyście mogli jej zadedykować List do matki - Violetty Villas.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!