Miś Yogi trafia na płyty DVD i Blu-ray

27.05.2011 12:00

PHIL BRAY/Courtesy Warner Bros.

Fabularna wersja wersja jednej z najpopularniejszych kreskówek wszech czasów.

 

Miś Yogi już od ponad 50 lat bawi swoimi przygodami widzów na całym świecie pojawiając się nie tylko w animowanych serialach, ale również grach wideo, komiksach i filmach pełnometrażowych.

 

"Miś Yogi" to pierwsza fabularna produkcja opowiadająca o przygodach misia Yogi i jego kompana Boo Boo - najsłynniejszych mieszkańców parku Jellystone. Film ukazuje się w Polsce na Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films już dziś, 27 maja.

 

 

 

 

Filmowa wersja kreskówki rozpoczyna się z chwilą, gdy miejscowy burmistrz Brown podejmuje decyzję o zamknięciu parku oraz wycięciu wszystkich znajdujących się w nim drzew. Kiedy Yogi i Boo Boo dowiadują się, że ich dom może zostać zniszczony, postanawiają zrobić wszystko by ocalić Jellystone w czym pomagają im strażnik Smith i piękna dokumentalistka Rachel. Jednak burmistrz Brown nie zamierza poddać się bez walki...

 

Głosów bohaterom udzielili kolejno Dan Aykroyd (w polskiej wersji językowej Adam Ferency) i megagwiazda muzyki Justin Timberlake (w polskiej wersji językowej Zbigniew Zamachowski). Obok nich w obsadzie filmu znaleźli się ponadto Anna Faris (polskim widzom znana najlepiej z roli w komediowym cyklu "Straszny film"), Tom Cavanagh, T.J. Miller, Nathan Corddry i Andrew Daly.

 

Na płytach nie zabraknie, oczywiście, wyjątkowych dodatków specjalnych jak "Sekrety parku Jellystone", Nowa kreskówka Looney Tunes "Rozwścieczony Jeździec" czy możliwość zobaczenia "od kuchni" mieszkanka Misia Yogi.

 

 

Zobacz zwiastun filmu:

 

 

 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!