Amatorskie półfinały PLUSLIGI

Największe amatorskie rozgrywki w siatkówkę halową w Polsce, wkraczają w fazę półfinału. Będziemy świadkami prawdziwych emocji sportowych i starcia najlepszych amatorskich drużyn naszego kraju. Wygrywaj bilety na finały LIGI ŚWIATOWEJ!

 

Do rozgrywek zgłosiło się prawie 400 drużyn z całego kraju, które rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych: Młodzieżowej i Open. Bój o zwycięstwo toczył się w 8 miastach. Drużyny, które przebrnęły przez eliminacje, stanęły do walki w rozgrywkach ligowych. Walka była bardzo zacięta i po wielu interesujących meczach wyłoniła 12 półfinalistów.

 

Zwycięskie drużyny z Wrocławia, Szczecina, Poznania i Bydgoszczy zagrają w pierwszy półfinale, który odbędzie się 11 i 12 czerwca w Poznańskiej halo UAM przy ulicy Zagajnikowej 9. Najlepsze drużyny z Warszawy, Rzeszowa, Gdańska i Katowic, zmierzą się 18 i 19 czerwca w Warszawie na hali Saskiej przy ulicy Angorskiej 2.

 

Dwie najlepsze drużyny, z każdego półfinału, spotkają się w Wielkim Finale, który odbędzie się podczas finału Ligi Światowej, w Ergo Arenie 9 lipca w Gdańsku.

 

 

 

Słuchaj Radia Złote Przeboje i wygrać bilety na FINAŁY LIGI ŚWIATOWEJ W GDAŃSKU!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!